Nasze wskazówki

none
Depilacja twarzy: precyzyjne nakładanie wosku

Bezspornym faktem jest, że włosy porastają całe nasze ciało i że każdy ma do nich trochę inne podejście. Włoski rosnące na twarzy to zjawisko też całkiem normalne, ale o ile niektóre kobiety wybierają naturalny wygląd i pozwalają im swobodnie rosnąć, inne chciałyby się ich pozbyć i traktują je jak niepotrzebny dodatek. Zatem wiedz, że depilacja twarzy wcale nie musi być skomplikowana i chętnie udzielimy Ci paru rad, które, jak mamy nadzieję, wykorzystasz w regularnej pielęgnacji skóry.

Dowiedz się więcej >
none
Sekrety profesjonalistów, które zapewnią jak najlepsze rezultaty depilacji woskiem

Nieważne, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w tej dziedzinie, czy może masz już jakieś doświadczenie – przeprowadzanie depilacji woskiem potrafi zaskoczyć. Ale wcale tak nie musi być! Dzięki plastrom z woskiem Veet oraz naszym praktycznym wskazówkom już nigdy nie będziesz się bała tego tematu. Eksperci radzą, by zadbać o trzy najważniejsze rzeczy: dobrze się przygotować, właściwie wybrać produkt, a po depilacji zadbać o właściwą pielęgnację skóry.

Dowiedz się więcej >
none
Przygotowanie do usuwania owłosienia

Bez względu na to, jaką metodę depilacji ostatecznie wybierzesz, pamiętaj, że wcześniejsze przygotowanie skóry może znacznie ułatwić ten proces, zapewnić trwalszy efekt i zapobiec wrastaniu włosków! Jak zapewne wiesz, możesz wybierać spośród wielu dostępnych metod depilacji, natomiast my przygotowaliśmy dla Ciebie garść przydatnych wskazówek na temat każdej z najbardziej popularnych metod.

Dowiedz się więcej >