Depilacja twarzy: precyzyjne nakładanie wosku

Nie gol włosków, które rosną Ci na twarzy

Golenie to szybki i łatwy sposób, by pozbyć się niechcianych włosków, ale usuwa też substancje oleiste z powierzchni skóry, a one pomagają utrzymać właściwy stan jej nawilżenia. Ostrza maszynki do golenia mogą też poprzecinać włoski, co spowoduje, że odrost będzie drapiący i szorstki. Zamiast golenia wybierz więc coś z szerokiej gamy plastrów z woskiem Veet, które opracowaliśmy specjalnie w celu depilacji twarzy!

Łagodna depilacja woskiem

Dzięki plastrom z woskiem Veet możesz skutecznie wyrywać włoski wraz z cebulkami i długo cieszyć się gładką, pozbawioną włosków cerą. Jeśli będziesz regularnie stosować plastry z woskiem, przekonasz się, że odrosty będą słabsze i cieńsze.

Działaj z precyzją

Wiemy, że pozbywanie się włosków z twarzy jest bardziej pracochłonne niż z innych części ciała, bo nie tylko pracujesz z delikatnym obszarem, ale musisz też wykazać się precyzją, na przykład przy modelowaniu brwi.
Pamiętaj, że dzięki produktom Veet możesz zarówno dokonywać małych poprawek w linii brwi, jak i kształtować ich zdecydowane, spektakularne łuki. Pożądany wygląd uzyskasz posługując się zestawem VEET Plastry z woskiem do depilacji twarzy skóra wrażliwa/Veet ProfessionalTM Plastry z woskiem do depilacji twarzy skóra wrażliwa zaprojektowanym specjalnie z myślą o precyzyjnej depilacji twarzy.

Zawsze pamiętaj, by dokładnie przeczytać wszystkie etykiety i postępować zgodnie z podanymi instrukcjami.
Depilacja twarzy nie musi więc kojarzyć się z trudnościami. Veet oferuje całą gamę produktów, spośród których na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiednie właśnie dla Ciebie i pomoże Ci we właściwy sposób poradzić sobie z włoskami na twarzy.