Videos

none

Dobre nawyki przed i po depilacji

Sięgasz po plastry do depilacji po raz pierwszy? A może zastanawiasz się co zrobić by zabieg był jeszcze bardziej skuteczny? Poznaj nasze wskazówki co robić przed i po zabiegu by cieszyć się gładką​ i promienną skórą przez długi czas.

none

Jak używać plastrów do depilacji Veet PROFESSIONAL

Postanowiłaś spróbować depilacji plastrami? A możesz chcesz udoskonalić swoją technikę depilacji? Poznaj nasze wskazówki jak korzystać z plastrów do depilacji Veet Professional tak, by depilacja była efektywna a skóra pozostała gładka i promienna na długo.

none

Depilacja nóg plastrami Veet PROFESSIONAL

Korzystasz z plastrów do depilacji po raz pierwszy? A może chcesz udoskonalić swoją technikę? Poznaj nasze wskazówki jak używać plastrów do depilacji Veet Professional by depilacja była efektywna a skóra pozostała gładka i bez podrażnień na długo.

none

Depilacja twarzy plastrami Veet PROFESSIONAL

Depilujesz twarz po raz pierwszy? A może chcesz udoskonalić swoją technikę? Plastry do depilacji Veet Professional to skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia z takich delikatnych miejsc jak obszar nad górną wargą, policzki czy podbródek. Poznaj nasze wskazówki jak używać plastrów do depilacji Veet Professional tak by sam zabieg był efektywny a skóra pozostała gładka i promienna.

none

Depilacja pach i bikini plastrami Veet PROFESSIONAL

Postanowiłaś skorzystać z plastrów do depilacji pod pachami lub w okolicach bikini? A może chcesz udoskonalić swoją technikę? Plastry do depilacji Veet Professional to skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia także z tych delikatnych miejsc. Zobacz nasze wskazówki jak używać plastrów do depilacji Veet Professional tak by sam zabieg był efektywny a skóra pozostała gładka i promienna na długo.

none

Depilacja „trudnych” miejsc plastrami Veet PROFESSIONAL

Zastanawiasz się jak używać plastrów do depilacji w nietypowych miejscach? A może chcesz udoskonalić swoją technikę? Plastry do depilacji Veet Professional to skuteczna metoda usuwania niechcianego owłosienia nawet z „trudnych” obszarów takich jak kostki, kolana czy przedramiona. Zobacz nasze wskazówki jak używać plastrów do depilacji Veet Professional tak by sam zabieg był efektywny a skóra pozostała gładka i promienna na długo.