Niezbędne produkty do depilacji woskiem na letnie wyjazdy

Nawilżanie

Jaki jest sekret zachowania promiennej, jedwabiście gładkiej skóry? Odpowiedzią jest właściwe nawodnienie organizmu i nawilżanie skóry. Każdy z nas nie tylko powinien pić codziennie od 6 do 8 szklanek wody, by utrzymać prawidłowe nawodnienie skóry i całego ciała, ale stosować też lekki krem nawilżający, który pomoże zachować skórę w dobrej kondycji i dobrze spędzić letnie dni.

Krem do opalania

Stosowanie kremu do opalania to ważna część procesu pielęgnacji skóry o każdej porze roku. Nie zapomnij więc o zabraniu na wakacje kremu chroniącego Cię przed promieniowaniem UV. Taki krem powinnaś mieć ze sobą nie tylko podczas wyjazdów, ale zawsze, gdy jesteś poza domem. Zaleca się nakładanie kremu co dwie godziny, szczególnie gdy krem ściera się ze skóry na skutek przebywania w wodzie lub gdy pocimy się[1].

Plastry z woskiem

Wielką zaletą naszych plastrów z woskiem Veet jest to, że można je łatwo spakować do torby lub walizki i zapewnić sobie w ten sposób możliwość depilacji, nawet będąc na wyjeździe. Plastry świetnie się sprawdzają, gdyż poza nimi nie potrzeba żadnego dodatkowego wyposażenia - po prostu rozdziel plastry, nałóż je na skórę zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków, naciągnij skórę palcem i jednym szybkim ruchem oderwij plaster, a następnie chusteczką Perfect Finish wyczyść pozostałości wosku. Te cztery proste kroki zapewnią Ci jedwabiście gładką skórę aż do czterech tygodni.

Twoje ulubione wakacyjne stroje

To chyba najlepszy aspekt wakacyjnych wyjazdów – możesz wreszcie pochwalić się światu wszystkimi letnimi strojami! Oczywiście spakujesz też swoje ulubione stroje bikini, by spędzać czas na plaży lub na basenie, a poza tym wszystkie letnie sukienki, idealne do tańca przez całą noc. A dzięki temu, że nie zapomniałaś spakować też plastrów do depilacji Veet nie będziesz musiała martwić się odrastającymi włoskami, gdyż plastry zapewnią Ci możliwość niezbędnych „poprawek” związanych z pozbywaniem się niechcianych włosków.

[1] https://www.hopkinsmedicine.org/health/wellness-and-prevention/sunscreen-and-your-morning-routine#