Jak długo utrzymują się efekty depilacji?

Golenie

W tej metodzie depilacji tylko ścinamy włoski z powierzchni skóry, a to oznacza, że odrosty pojawią się prędzej, niż przy użyciu innych metod. Ostrza golarki ścinają włoski i powodują, że ich brzegi są twarde, a odrosty drapiące.

Tak więc widać, że golenie to dobry sposób na prędką i łatwą depilację, ale jeśli zależy Ci na trwałych efektach i gładkiej, nawilżonej skórze, sugerujemy wybranie kremu do depilacji lub plastrów z woskiem.

Kremy do depilacji

Kremy do depilacji niszczą włoski poprzez rozpuszczanie ich białkowej struktury. Dzięki temu włoski można potem łatwo zetrzeć ze skóry. Tą metodą nie usuwamy włosków aż do głębokości mieszka włosowego, więc po jej zastosowaniu można cieszyć się gładką skórą zazwyczaj przez kilka dni.

Jest to idealna metoda dla osób szukających wygodnej i bezbolesnej depilacji, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się dłużej niż po goleniu!

Plastry z woskiem

Gdy stosujemy metodę depilacji woskiem, wyrywamy włoski wraz z cebulkami, a efekt bardzo gładkiej, nawilżonej skóry utrzymuje się aż do czterech tygodni.

Plastry z woskiem Veet skutecznie usuwają nawet bardzo krótkie włoski – już od długości 1,5 mm. Jeśli wybierzesz depilację woskiem jako regularną metodę pozbywania się włosków, możesz w przyszłości liczyć na mniejsze i słabsze odrastające włoski. Zdecyduj się więc na Plastry z woskiem Veet, gdyż cała procedura depilacji przy ich użyciu to zaledwie cztery proste kroki. Alternatywnie możesz też zafundować sobie relaksujący dzień domowego SPA i przeprowadzić depilację z Veet Natural Inspirations Elektrycznym Systemem do Depilacji Ciepłym woskiem woskiem.