Depilacja twarzy

  • Jeśli poszukujesz szybkiego i bezbolesnego sposobu na pozbycie się włosków z twarzy, świetnym rozwiązaniem będą kremy do depilacji twarzy.
  • Precyzyjnie działające VEET MINIMA Plastry do depilacji twarzy skóra wrażliwa to prosty w użyciu sposób, by zapewnić sobie piękną gładkość skóry i trwały efekt, utrzymujący się nawet do czterech tygodni. Plastry łatwo aplikuje się jednym prostym ruchem, a ich działanie dobrze sprawdza się nawet w przypadku uporczywych odrastających włosków. Przy regularnym stosowaniu plastrów odrastające włoski będą mniejsze, drobniejsze i słabsze.

Pamiętaj, że pozbycie się niechcianych włosków z twarzy z pomocą produktów Veet jest bardzo łatwe, jednak ponieważ dotyczy wrażliwych obszarów, stosuj się precyzyjnie do naszych wskazówek.

Zapoznaj się z instrukcjami z etykiety. Pamiętaj też, by jedną dobę przed planowaną depilacją wykonać test produktu na małym fragmencie skóry twarzy. Postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami, a jeśli w ciągu 24 godzin nie odkryjesz żadnych niepożądanych reakcji na produkt, możesz przystąpić do depilacji twarzy zgodnie z planem.

Produkty Veet nakładaj na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy, gdyż dzięki temu uzyskasz najlepsze efekty depilacji. Przez co najmniej 24 godziny po depilacji nie używaj produktów zapachowych (na przykład perfumowanych kremów nawilżających), nie pływaj i nie opalaj się oraz nie korzystaj z solarium. W ten sposób uchronisz skórę twarzy przed podrażnieniami.