Depilacja pod prysznicem

Krok pierwszy: Dokładnie przeczytaj etykietę produktu i instrukcje postępowania. Jedną dobę przed planowaną depilacją przetestuj krem do depilacji na małym fragmencie skóry. Jeśli w ciągu 24 godzin nie zobaczysz niepożądanych efektów ubocznych, możesz przystąpić do właściwej depilacji. Każdy nasz produkt jest wyposażony w instrukcje postępowania i podaje dokładny czas trzymania produktu na skórze.

Krok drugi: Zanim wejdziesz pod prysznic, nałóż na skórę grubą warstwę kremu do depilacji pod prysznic. Zalecamy nakładanie kremu przy użyciu miękkiej gąbki dołączonej do opakowania. Potem dokładnie umyj ręce.

Krok trzeci: Okrężnymi ruchami zetrzyj krem ze skóry. Posłuż się do tego szorstką stroną gąbki.
Kremy do depilacji działają na włoski u ich nasady. Osłabiają one mieszek włosowy i niszczą białkową strukturę włosa, umożliwiając jego całkowite usunięcie[1]. Dlatego kremy do depilacji dają lepsze i trwalsze rezultaty niż golenie.

Po starciu kremu zobaczysz, że Twoje nogi są przepięknie gładkie, a cała procedura nie trwała dłużej niż wzięcie prysznica! Osusz się teraz ręcznikiem - i gotowe! Tak jak zapowiedzieliśmy, dzięki produktom Veet efekt jedwabiście gładkiej skóry można uzyskać w trzech prostych krokach.

[1]https://www.elle.com/beauty/makeup-skin-care/g27505214/best-hair-removal-creams/