Czym są kremy do depilacji i jak działają?

Brak odrastających włosków na dłużej

Kremy do depilacji rozpuszczają strukturę włosa przy powierzchni skóry - w odróżnienia od golenia, kiedy to włoski ścina się tuż nad jej powierzchnią. Stosowanie kremu do depilacji oznacza więc, że Twoja skóra może być przepięknie gładka i pozbawiona odrostów nawet przez cztery dni.

Odrastające włoski stają się też miększe i delikatniejsze

Golenie to ścięcie włosa, co oznacza, że jego ścięta krawędź jest twarda i prosta. Natomiast proces rozpuszczania białkowej struktury włosa powoduje, że włosy są na końcach zwężone i przez to bardziej miękkie w dotyku. Z biegiem czasu możesz nawet zauważyć, że odrastające włoski są cieńsze niż były kiedyś. Oczywiście efekt osłabienia odrastających włosków nie będzie tak spektakularny, jak po regularnej depilacji woskiem, ale uwierz, że po depilacji kremem też jesteś w stanie zobaczyć zdecydowanie wyraźną poprawę!

Szybka i bezbolesna procedura

Krótki czas potrzebny na przeprowadzenie depilacji oraz całkowite wyeliminowanie bólu to chyba najbardziej oczywiste zalety kremów do depilacji. Jest to tak łatwy proces, że można go wykonać pod prysznicem (lub tuż przed wejściem pod prysznic) i praktycznie nie wymaga wysiłku. Jest to depilacja całkowicie bezbolesna i, w odróżnieniu od golenia, nie powoduje skaleczeń.

Jeśli zgodzisz się, że gładkość skóry, słabsze odrastające włosy, wyeliminowanie bólu i, ogólnie rzecz ujmując, mniejsze zamieszanie z depilacją to korzystna zamiana, pozbądź się maszynki do golenia i wypróbuj jeden z naszych kremów do depilacji Veet. Wtedy sama przekonasz się, jakie daje on korzyści!*

*Przed użyciem dokładnie przeczytaj etykietę.