Czy mogę sama przeprowadzać depilację?

Wybranie odpowiedniego produktu

Veet oferuje szeroką gamę produktów do depilacji, więc bez względu na to, czy zależy Ci jedynie na niedużej korekcie, czy może przygotowujesz się na swój wielki dzień, dzięki wyszukiwarce Znajdź produkt Veet dla siebie znajdziesz właściwy produkt i metodę, która będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb.

Wszystkie produkty Veet opracowaliśmy tak, byś mogła w zaciszu własnego domu przeprowadzić całą zabieg depilacji i uzyskać efekt pięknej, gładkiej, pozbawionej włosków skóry. Gdy wejdziesz na wskazaną stronę, przekonasz się, że każdy produkt jest starannie opisany. Zobaczysz też szczegółowe instrukcje postępowania które pomogą Ci zdecydować, który produkt jest dla Ciebie najlepszy. Pamiętaj też, że Veet oferuje linię produktów do domowej depilacji, przeznaczoną do skóry wrażliwej.

Wskazówki dotyczące bezpiecznej depilacji

 • Przestrzegaj instrukcji postępowania
  Stosowanie produktów Veet jest bardzo łatwe, a w opakowaniu każdego produktu do depilacji znajdziesz szczegółowe instrukcje. Bez względu na to, który produkt Veet wybierzesz, przed rozpoczęciem depilacji przeczytaj dokładnie wszystkie instrukcje i stosuj się do nich. Opracowaliśmy czytelne przewodniki, które pomogą Ci w mgnieniu oka przejść przez cały proces
 • Wykonaj test produktu na skórze
  Zanim użyjesz któregokolwiek z produktów do depilacji Veet musisz sprawdzić, jak zareaguje Twoja skóra. Na małym fragmencie skóry przeprowadź test, nakładając tam nieco produktu do depilacji. Następnie usuń produkt i odczekaj 24 godziny. Jeśli nie zauważysz żadnych niepożądanych reakcji, możesz kontynuować depilację tym produktem[1]. Pamiętaj też, że jeśli będziesz stosować inne produkty Veet, powinnaś zawsze przeprowadzać podobny test danego produktu na skórze.
 • Rób peeling naskórka
  Zalecamy, byś 24 godziny przed planowaną depilacją przeprowadziła peeling skóry[1]. Złuszczanie jest szczególnie ważne dla osób, które cierpią z powodu wrastających włosków. Pamiętaj, że po peelingu skóra może być zaczerwieniona, odczekaj więc stosowny czas, aż wszelkie zaczerwienienia znikną i dopiero wtedy rozpoczynaj depilację.
 • Oczyść skórę
  Produkty do depilacji Veet działają najlepiej, gdy skóra jest oczyszczona z wszelkich olejków i pozostałości kosmetyków nawilżających. Dokładnie więc oczyść i osusz skórę, by uzyskać optymalne rezultaty.
 • Odczekaj, zanim nałożysz na skórę inne produkty
  Po depilacji odczekaj 24 godziny, zanim zaaplikujesz na skórę antyperspiranty, produkty zapachowe lub produkty do opalania[2].

Gdy podejmiesz decyzję, że jesteś już gotowa zacząć swoją przygodę z depilacją, wiedz, że Veet zapewni Ci najodpowiedniejszy produkt. Dzięki nam łatwo uzyskasz efekt jedwabiście gładkiej skóry – i to bez wychodzenia z domu. Uda Ci się!

[1]https://www.veet.co.uk/blogs/tips/using-veet-safely

[2]https://www.veet.co.uk/blogs/tips/can-i-remove-hair-on-my-own