Spódnica mini czy maxi?

Wszyscy dobrze wiemy, jak szybko zmieniają się trendy. W jednej chwili coś jest „na topie” a zanim zdążysz wybrać się na zakupy okazuje się, że trend jest już passé. Moda damska nie jest tutaj wyjątkiem. Zmiany, które zachodzą w kolejnych sezonach są ogromne. Jednym z przykładów może być tutaj długość spódnicy… 
Mocno związane gorsety i rozszerzane spódnice o dzwonkowatym kształcie były normą na początku XX wieku.  

Pokazywanie nóg przez kobiety było nieakceptowalne, w związku z czym nastała moda na sięgające do ziemi spódnice i sukienki, które całkowicie zakrywały nogi. 
Lata 20. to czas wielkich zmian. W modzie były wtedy spódnice z niskim stanem, które kończyły się zaraz nad kolanem. Był to bardzo popularny trend, którego pozostałości pozostały w modzie do dziś. 

Normy dotyczące długości spódnicy zmieniały się na przestrzeni dziesięcioleci w zależności od tego, co akurat było w modzie. Jednak spódnica mini wymyślona przez Mary Quant w 1965 była prawdziwą rewolucją. 

W kolejnych dekadach kobiety stawały się coraz bardziej niezależne i pewne siebie. Coraz chętniej pokazywały nogi, bez względu na pogodę. Oczywiście wraz z pojawieniem się mody na krótkie spódniczki, pojawiło się zapotrzebowanie na efektywne metody depilacji. 

Kiedyś usuwanie włosów wymagało użycia specjalnych ostrzy, pęsety czy kremów. Inna technika z kolei opierała się na wykorzystaniu oleju z orzecha włoskiego i bandaży. 

Na szczęście dostępne metody depilacji znacznie się zmieniły z biegiem czasu. Możliwości jest wiele: krem do depilacji, golenie maszynką, czy depilacja woskiem. Na pewno uda Ci się znaleźć rozwiązanie, z którego będziesz zadowolona. 
Być może masz w swojej szafie stylową mini spódniczkę lub krótkie szorty i nie możesz się doczekać, aby je założyć, ale nie masz czasu na profesjonalną depilację w salonie. 

Veet oferuje szeroki wybór produktów do depilacji, z których możesz korzystać w domowych warunkach. Elektryczny System do Depilacji Ciepłym Woskiem Veet EasyWax to urządzenie do domowej depilacji, dzięki któremu osiągniesz efekty podobne do tych, które możesz uzyskać w salonie kosmetycznym. 
Jeśli szukasz produktu do depilacji obszarów bardziej wrażliwej skóry np. pod pachami czy w okolicach bikini, wypróbuj Plastry z Woskiem Veet do depilacji pach i strefy bikini do skóry wrtażliwej. Pozwolą Ci one osiągnąć optymalne rezultaty bez podrażnień.

Nie musisz już dłużej ukrywać swoich nóg pod długimi spodniami i sukienkami. Pokaż nogi i zaprezentuj wszystkim idealnie gładką skórę, z której możesz być dumna!