Letni wyjazd

Długie dni, ciepłe noce i dużo słońca: wiele osób mówi, że lato to ich ulubiona pora roku. Wreszcie można wybrać się na długo oczekiwany urlop i spędzić więcej czasu na łonie natury. Mimo, że wiele z nas delektuje się wysoką temperaturą letnich miesięcy, może to nieść za sobą pewne urodowe wyzwania związane z odsłonięciem większej części ciała. Zawsze, kiedy wychodzisz na słońce, pamiętaj o zachowaniu bezpieczeństwa. Nie ma jednak potrzeby, żeby całkowicie chować się w cieniu. Poznaj najlepsze wskazówki, jak zadbać o piękną zdrową skórę na lato. 

Pokochaj swoje gładkie nogi

Po czym poznać, że to już lato? Po krótszych spódniczkach! To najlepszy moment, aby zaprezentować Twoją letnią garderobę! Jednak dla niektórych z nas sucha skóra może być zniechęcającym czynnikiem, jeśli chodzi o założenie letnich ubrań. Nawilżanie jest tutaj bardzo ważne, zwłaszcza po kąpieli. Mając to na uwadze, może warto zrezygnować z długich kąpieli, które mogą wysuszać skórę. Golenie nie zawsze jest wskazane dla suchej skóry, ponieważ ostrza maszynki mogą pozbawić ją bardzo ważnych substancji nawilżających, które chronią skórę przed wysuszaniem. Dlatego może Ci się spodobać depilacja woskiem, która nie wymaga tak częstego stosowania. Dla lepszych efektów ,,poćwicz’’ różne sposoby depilacji w ciągu całego roku, a nie tylko w trakcie lata. Znajdź swoją ulubioną metodę depilacji, dzięki której Twoja skóra będzie gładka, bez podrażnień. Przez to Twoje nogi będą zawsze gotowe na nowe modowe wyzwania.

Przygotuj bikini

Nie tylko nogi są wystawiane na słońce. Jeśli wybierasz się na plażę tego lata, na pewno będziesz chciała wypróbować swój nowy strój kąpielowy. Strefa bikini to niezwykle wrażliwe miejsce. Na szczęście istnieje wiele dostępnych opcji depilacji, nawet dla tak delikatnej skóry. Idealnym rozwiązaniem na ostatnią chwilę będzie krem do depilacji. Po prostu nałóż go pod prysznicem i zmyj po zaledwie kilku minutach – akurat w tym czasie zdążysz umyć włosy i nałożyć odżywkę. A jeśli szukasz czegoś, co zapewni bardziej długotrwałe efekty, wypróbuj Plastry z Woskiem do depilacji pach i strefy bikini do skóry wrażliwej. Są one specjalnie zaprojektowane dla tych miejsc i zapewniają uczucie gładkości do czterech tygodni. Również idealnie nadają się do zabrania w podróż, ponieważ są lekkie i nie obciążą Twojego bagażu. 

Ochrona przed słońcem

Lato powinno być tą porą roku, kiedy pokazujesz naturalny blask swojej skóry. I skoro mówimy już tyle o słońcu, pamiętaj, że ochrona przez promieniowaniem UV jest bardzo ważna. Kiedy już o to zadbasz, możesz spokojnie wyjść na zewnątrz: nieważne czy zaczynasz uprawiać nowy sport, czy spędzasz cały dzień na plaży. Nie pozwól, aby konieczność depilacji czy sucha skóra przeszkadzały Ci podczas urlopu. Nasze wskazówki przygotują Cię do pokazania pięknej, zdrowej skóry na wakacjach.