Jak zapewnić skórze właściwy poziom nawilżenia

Właściwie nawilżona skóra jest zdrowa i zadbana, a ty wyglądasz olśniewająco i promieniujesz pewnością siebie! Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie każdej z nas. Z Veet jest ono znacznie łatwiejsze do zrealizowania. Wiele produktów Veet zawiera składniki nawilżające. W kremach do depilacji jest to między innymi wyciąg z Kwiatu Lotosu znany z właściwości zmiękczających skórę. W efekcie skóra jest nie tylko gładka, ale również jedwabiście miękka w dotyku i doskonale odżywiona, a odrastające włoski są delikatniejsze.
Oto kilka sprawdzonych sposobów, które warto wykorzystać w codziennej pielęgnacji:

  • Nawilżaj skórę od wewnątrz, pijąc co najmniej 6 do 8 szklanek wody dziennie (1,5 do 2 litrów).
  • Używaj dobrego kremu nawilżającego. Na dzień idealny będzie lekki krem nawilżający, lecz wieczorem warto zapewnić skórze porcję składników odżywczych, wybierając kosmetyki o bogatszej konsystencji. Ma to szczególne znaczenie w miesiącach zimowych, kiedy skóra często bywa narażona na przesuszenie.
  • Peeling to skuteczna metoda usuwania obumarłych komórek naskórka. Warto złuszczać naskórek regularnie – większość rodzajów skóry dobrze znosi peeling raz w tygodniu, lecz w przypadku skóry wrażliwej nie wykonuj go częściej niż dwa razy w miesiącu.
  • Chroń skórę przed działaniem promieni UV stosując kosmetyki z filtrem przeciwsłonecznym nawet w pochmurne dni.
  • Ponieważ długie, gorące prysznice mogą wysuszać skórę, staraj się myć w nieco chłodniejszej wodzie. Efekty ujrzysz już po krótkim czasie i przekonasz się, że warto!
  • Zamiast maszynki do golenia stosuj Krem do depilacji Veet. Nie tylko usuniesz niechciane włoski, ale w tym samym czasie także dokładnie nawilżysz skórę.

I co ty na to? Skuteczna pielęgnacja skóry jest łatwiejsza niż mogłaś przypuszczać. Nie zapomnij pochwalić się uzyskanymi efektami!