Gładka skora na lato

Wakacje na plaży to doskonała okazja, żebyś mogła zaprezentować swój nowy kostium kąpielowy. Do tego niezbędna jest jednak idealnie gładka skóra, dzięki której poczujesz się pewniej, nawet odsłaniając wszystko (lub prawie wszystko). Nie jest jednak łatwo zdecydować, z jakiej metody depilacji skorzystać podczas przygotowań do pełnego słońca sezonu na plaży.

Idealnie gładkie nogi 

Zapewne niewiele z Was będzie chodzić po plaży w ciągnących się do ziemi strojach kąpielowych rodem z epoki wiktoriańskiej. Warto więc wiedzieć, jak odpowiednio zadbać o swoje nogi, ponieważ to właśnie one są najczęściej ,,na widoku’’. W ramach przygotowań do lata, być może warto zrezygnować z maszynki na rzecz innej metody. Wiele osób uważa, że golenie maszynką to najszybsza i najłatwiejsza metoda codziennej depilacji. Może jednak warto wypróbować kremy do depilacji. Ich działanie polega na uszkodzeniu protein włosa i rozpuszczeniu go tuż u nasady – w przeciwieństwie do golenia maszynką, które ucina włos zostawiając ostre końcówki. Dlatego w tej kwestii kremy mają przewagę. Podczas gdy krem rozpuszcza włoski, stają się one bardziej miękkie i mniej widoczne. Kremy do depilacji są bardzo proste i szybkie w użyciu. Tak samo jak w przypadku golenia maszynką, możesz ich swobodnie używać pod prysznicem. 

Depilacja pach i bikini

W sklepach jest mnóstwo rodzajów strojów kąpielowych. Różnią się one stylem, fasonem czy wycięciami. Warto więc mieć to na uwadze, kiedy zastanawiasz się, jak dużo ciała chcesz odkryć. Nie chciałabyś przecież wydepilować się tak, aby w jednym kostiumie wszystko było w porządku, a w innym były widoczne niechciane włoski. 

Krem do depilacji to jedna z możliwości wartych rozważenia, jednak najlepszą opcją jest depilacja woskiem. Może to wymagać zostawienia włosków na parę dni, aby zdążyły odrosnąć, ponieważ wosk najlepiej działa na takie o długości minimum 2mm. Depilacja woskiem zapewni Ci komfort nawet do czterech tygodni. W tym czasie będziesz mogła w pełni cieszyć się swoimi wakacjami i zapomnisz o depilacji na długi czas.

Osiągnięcie takich efektów wcale nie wymaga drogiego pobytu w salonie kosmetycznym. Dzięki naszym Plastrom z Woskiem do depilacji pach i strefy bikini uzyskasz te same rezultaty. Nieważne, jak dużo ciała zdecydujesz się odkryć – plastry do depilacji pozwolą Ci pozbyć się wszystkich niechcianych włosów! Ponieważ te części ciała są wyjątkowo wrażliwe, nasz wosk został wzbogacony w olejek migdałowy i witaminę E – składniki, które nawilżają skórę w celu zmniejszenia dyskomfortu. Twoja skóra będzie jedwabiście miękka i gładka.