Dniami i nocami

Każda z nas ma wyrobione pewne nawyki związane z zabiegami pielęgnacyjnymi. Jesteś jedną z osób, które już kilka minut po usłyszeniu budzika pełne energii śpiewają pod prysznicem? A może wolisz sobie dłużej pospać – w końcu sen sprzyja urodzie… Jeśli jesteś nocnym markiem, zapewne wolisz poświęcić czas na pielęgnację wieczorami. Kiedy jednak jesteś zmęczona po ciężkim dniu pracy, pewnie ograniczasz się jednak do zmycia makijażu kilkoma szybkimi ruchami, po czym maszerujesz prosto do łóżka. Bez względu czy jesteś rannym ptaszkiem, czy też najwięcej energii masz wieczorem, mamy dla Ciebie kilka wskazówek, które pozwolą Ci na szybką, wygodną, a przede wszystkim skuteczną depilację.

Śpiąca Królewna

Przestawianie budzika o kolejne 10 cennych minut zdarza się chyba każdemu. Oczywiście w rezultacie często kończy się to tym, że zostaje Ci mało czasu, aby przygotować się do wyjścia. Dlatego zapewne szukasz takich rozwiązań, które nie będą wiązały się z wykonywaniem mnóstwa dodatkowych czynności (na które nie masz czasu), ale jednocześnie przyniosą efekty, jakich oczekujesz. Jednym z takich rozwiązań jest depilacja pod prysznicem, dzięki której pozbędziesz się zbędnych włosków w ekspresowym tempie. Możesz rozważyć stosowanie tradycyjnej maszynki, ponieważ golenie tą metodą zajmuje bardzo niewiele czasu. W tym przypadku jednak istnieje ryzyko skaleczeń, szczególnie jeśli się spieszysz. 

Dlaczego by zatem nie wypróbować kremu do depilacji, który możesz stosować pod prysznicem? Krem Do Depilacji Pod Prysznic Veet pozwoli Ci osiągnąć efekt gładkich nóg w ciągu 3-6 minut, podczas gdy Ty możesz zająć się myciem włosów lub nakładaniem na nie odżywki. Krem bardzo łatwo się zmywa, a jego dużym atutem jest to, że jego stosowanie nie powoduje bałaganu w łazience i nie pozostawia śladów. Zaoszczędzony czas możesz poświęcić na to, aby jeszcze przed wyjściem zjeść porządne śniadanie. 

Ranny ptaszek

Jeśli wczesne wstawanie nie sprawia Ci problemu, oznacza to, że przed wyjściem z domu masz sporo czasu dla siebie. Pomiędzy wyborem odpowiedniego stroju, nadziewaniem naleśników z bananami i czytaniem porannej gazety, na pewno znajdziesz chwilę na depilację. Dobrym rozwiązaniem może być depilacja woskiem. Wypróbuj Elektryczny System Do Depilacji Ciepłym Woskiem Veet Easywax, który pozwoli Ci osiągnąć efekty takie jak w salonie kosmetycznym, bez konieczności wychodzenia z domu. 

Jest to urządzenie dla tych z nas, które mają więcej czasu na poranną depilację. Podgrzanie wosku do optymalnej temperatury trwa około 30 minut. Wosk jest podgrzewany automatycznie poprzez podłączenie urządzenia do prądu. W związku z tym czekając, aż wosk się podgrzeje, możesz powrócić do czytania swojej ulubionej gazety. Jednak zalecamy, żeby urządzenie w czasie podgrzewania wosku przebywało w zasięgu Twojego wzroku. Po podgrzaniu wosku należy nałożyć wosk na skórę, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Następnie należy nałożyć dołączone do opakowania plastry, dokładnie wygładzić ich powierzchnię tak, aby przylegały do skóry, a następnie oderwać szybkim, zdecydowanym ruchem. Wreszcie będziesz mogła cieszyć się idealnie gładką skórą. Może pora pokazać nogi i założyć tę piękną krótką spódniczkę, którą ostatnio kupiłaś? 

Nocny marek

Niektórzy z nas chodzą spać znacznie później, wieczorami oglądając telewizję, czytając książki czy przygotowując smaczne przekąski. Jeśli jesteś jedną z takich osób, warto wykorzystać wieczory na pielęgnacyjne zabiegi, które możesz przeprowadzić w domowych warunkach. Włącz ulubioną muzykę, zadbaj o miłą atmosferę zapalając świeczki i do dzieła. W domowych warunkach możesz wypróbować fotodepilację. Depilacja światłem polega na działaniu krótkich, intensywnych impulsów świetlnych na strukturę włosów, pozwalając pozbyć się ich w całości. Jest to metoda depilacji, o długotrwałych efektach. Po około 10 sesjach możesz zauważyć, że włosy całkowicie przestają odrastać.  
Wybierając urządzenie do depilacji zwróć uwagę na to, aby było ono dostosowane do obszaru skóry, z którego chcesz usunąć włosy, szczególnie jeśli zamierzasz depilować delikatne obszary, takie jak linia bikini czy twarz. Przed skorzystaniem z urządzenia dokładnie przeczytaj instrukcję. Wykorzystaj jak najlepiej czas, zanim pójdziesz spać!

Do łóżka po dobranocce

Oczywiście wielu z nas preferuje kłaść się do łóżka wcześniej. To jednak nie powód, aby zaniedbywać pielęgnację skóry. Na szczęście do dyspozycji masz plastry do depilacji, które dają efekt gładkiej skóry nawet na 4 tygodnie, a jednocześnie nie wymagają czasu na przygotowanie, tak jak ma to miejsce w przypadku ciepłego wosku. Rozgrzej plastry pomiędzy dłońmi i przyklej je zgodnie z kierunkiem wzrostu włosów. Następnie oderwij plaster zdecydowanym ruchem, usuwając włosy wraz z cebulkami. Na koniec przetrzyj skórę chusteczką Perfect Finish*, która pozwoli Ci pozbyć się nadmiaru wosku. Teraz możesz spokojnie udać się do łóżka. Dużą zaletą stosowania plastrów wieczorem jest to, że ewentualne zaczerwienienia znikną w ciągu nocy, kiedy Ty będziesz spokojnie spać! 

Nasze zwyczaje związane z planem dnia i snem są bardzo ważne. Dlatego nie musisz zmieniać swoich tylko po to, aby uzyskać efekt gładkiej skóry. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią dla siebie metodę depilacji! 

*Chusteczki są dołączone do niektórych produktów Veet. Zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu, aby dowiedzieć się, czy chusteczki są dołączone do Twojego produktu.