Wakacyjne przygotowania

Sezon wakacyjny zbliża się wielkimi krokami, a kobiety na całym świecie nie mogą się już doczekać, aż będą mogły zapomnieć o codziennych obowiązkach i godzinami wylegiwać się na słońcu. Jeśli tego lata planujesz wybrać się na plażę, musisz pomyśleć o kilku ważnych kwestiach. Co ze sobą zabrać? Czy powinnaś kupić sobie coś nowego? Co powinnaś spakować do swojej podróżnej kosmetyczki, aby podczas wakacji wyglądać olśniewająco?

Sukienki, buty (w tym oczywiście te na obcasie), żel pod prysznic czy szampon to obowiązkowe wyposażenie każdej wakacyjnej walizki. Zabierz ze sobą także dezodorant, pastę do zębów i podstawowe kosmetyki do makijażu. Zastanów się także, na jaką metodę depilacji zdecydujesz się podczas wakacyjnego wyjazdu. 
Jeśli wybierzesz depilację woskiem, możesz być pewna, że przez kilka tygodni nie będziesz musiała się martwić odrastającymi włoskami. Możesz zapomnieć o depilacji na cały wakacyjny wyjazd. Ale co z tymi trudniej dostępnymi obszarami skóry? Przykładowo, jeśli przed wyjazdem chcesz usunąć włoski z linii bikini musisz uważać, żeby uniknąć wpadki, jeśli przez przypadek pozostawisz niewielki obszar skóry niewydepilowany. Z pewnością chciałabyś uniknąć sytuacji, w której ktoś zobaczy kilka niesfornych włosków, których zdecydowanie nie powinno tam być. Jeśli chcesz poczuć się pewnie, zastosuj Veet Sensitive Precision Trymer do Twarzy i Ciała, który jest wygodnym, przenośnym gadżetem i z pewnością zmieści się w Twojej walizce. Jeśli będziesz miała go pod ręką, unikniesz przykrych niespodzianek.

Kiedy tylko zobaczysz jakieś niechciane włoski, z pomocą tego trymera bez problemu się ich pozbędziesz. Poznaj delikatną, precyzyjną i szybką metodę depilacji, dzięki której łatwo usuniesz włosy bez obaw o skaleczenia, ponieważ ostrze nie wchodzi w bezpośredni kontakt ze skórą. Jeśli chcesz dokładniej ogolić włoski* wybierz końcówkę przeznaczoną do depilacji bikini, bez nakładki. Jeśli po prostu chcesz przyciąć wszystkie włoski do tej samej długości, nałóż odpowiednią nakładkę.  Kiedy skończysz depilację i linia bikini będzie wyglądać dokładnie tak, jak chciałaś, wyczyść trymer, usuwając z niego włoski za pomocą pędzelka i spakuj urządzenie z powrotem do kosmetyczki.

Jak już wiesz, w przypadku depilacji bikini możesz korzystać z trymera na dwa sposoby. To jednak jeszcze nie wszystkie możliwości, jakie oferuje trymer elektryczny od Veet. Możesz także stosować go w celu nadania brwiom odpowiedniego kształtu – w opakowaniu znajdziesz dwie końcówki i dwie nakładki (większa końcówka jest przeznaczona do bikini, nóg i pach, a mniejsza właśnie do depilacji brwi).  Zmień końcówkę na tę przeznaczoną do brwi, wybierz odpowiednią nakładkę i zdecyduj jaką dlugość włosków chciałabyś osiągnąć – możesz wybrać pomiędzy 2mm i 4mm długości. Poprowadź trymer wzdłuż brwi, a wszystkie włoski zostaną przycięte do tej samej długości. Możesz także pozbyć się niechcianych włosków w ten sam sposób, jak przy depilacji bikini – używając trymera bez dodatkowej nakładki. 

Jak na tak przydatne urządzenie, Veet Sensitive Precision Trymer do Twarzy i Ciała zajmie naprawdę niewiele miejsca w Twojej podróżnej kosmetyczce. Dlatego nie ma żadnego powodu, żebyś miała zostawić go w domu. Tylko nie zapomnij, aby zabrać także krem z filtrem. 


*Uwaga: Przycina włosy do 0.5mm długości