Veet Natural Inspirations™ - plastry do depilacji dla idealnie gładkiej skóry

Każda z nas marzy o jedwabiście gładkich, pięknych nogach podczas letniego sezonu. Co chwilę masz okazję nosić krótkie spodenki i spódniczki czy kostiumy kąpielowe, pokazując nogi. Na szczęście stosując się do naszych wskazówek w bardzo łatwy sposób uzyskasz efekt gładkiej i zdrowej skóry.

Trening

Jeśli chcesz, aby Twoje nogi wyglądały idealnie, ale nie masz ochoty wydawać pieniędzy na karnet na siłownię, w drodze powrotnej z pracy zafunduj sobie spacer – wysiądź z autobusu kilka przystanków wcześniej. Trochę ruchu na pewno nie zaszkodzi! A może zaplanujesz sobie kilka minut w ciągu dnia na proste ćwiczenia? Możesz je robić nawet kiedy oglądasz telewizję. Każda aktywność fizyczna sprzyja budowaniu mięśni nóg, a także jest korzystna dla ogólnego stanu zdrowia. 

Depilacja

Jeśli tego lata planujesz często chodzić w szortach i spódniczkach, zapewne nie masz ochoty ciągle myśleć o niechcianych włoskach. Jeśli wybierzesz odpowiednią metodę depilacji, nie musisz się niczym martwić. 

Depilacja woskiem to jedna z najbardziej trwałych metod usuwania włosków, ponieważ w tym przypadku są one usuwane w całości, a w rezultacie odrastają dłużej. Bez problemu możesz zrobić to w domu. Plastry do depilacji Veet Natural Inspirations™ dadzą Ci efekt gładkiej skóry nawet do 28 dni. Zawierają one żywicę z sosny i ekstrakt z aloesu, dzięki którym Twoja skóra będzie bardziej delikatna i przyjemna w dotyku. 

Peeling

Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, dzień przed depilacją warto zrobić peeling. Dzięki niemu pozbędziesz się martwych komórek znajdujących się na powierzchni skóry. W efekcie wosk będzie lepiej przylegał do skóry, a usuwanie włosków będzie bardziej efektywne, ponieważ wosk będzie przyklejał się bezpośrednio do nich, a nie do martwych komórek. Porządny peeling odświeży Twoją skórę, nadając jej zdrowy wygląd i gładkość. Twoje nogi będą gotowe na to, żeby złapać trochę słońca podczas najbliższej wizyty na plaży. Tylko nie zapomnij o kremie z filtrem! 

Nawilżanie

Po kąpieli czy prysznicu, kiedy Twoja skóra nadal jest wilgotna, zadbaj o nią, smarując ją kremem nawilżającym, który dodatkowo ją odżywi. Pięknie błyszcząca skóra z pewnością będzie przyciągać spojrzenia. 

Zadbaj o stopy

Uzupełnieniem dla Twojej idealnie gładkiej skóry nóg będą zadbane stopy z pięknie pomalowanymi paznokciami. Na początek zrób im kąpiel w ciepłej wodzie, a potem peeling, podczas którego okrężnymi ruchami dokładnie je wymasujesz. Nie zapomnij także o piętach i palcach, aby pozbyć się twardego naskórka. Następnie dokładnie osusz stopy. Przytnij paznokcie w taki sposób, aby wszystkie były tej samej długości, usuń stary lakier i zadbaj o idealne wykończenie, malując je lakierem w Twoim ulubionym kolorze!