Plastry z Woskiem Veet®

Jak działają Plastry z Woskiem Veet®?

Po przyłożeniu do skóry plastry z woskiem przywierają do włosków (nie do skóry). W momencie oderwania plastra od skóry włoski są wyrywane wraz z cebulkami.

Jak uzyskać optymalne rezultaty depilacji?

Zawsze przestrzegaj instrukcji użycia i środków ostrożności oraz korzystaj z praktycznych wskazówek zamieszczonych w ulotce dołączonej do produktu. Zapoznaj się również z filmami instruktażowymi. Przed zabiegiem starannie oczyść i osusz skórę. Zawsze odrywaj plaster energicznym ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosków, trzymając go pod kątem 180° do powierzchni skóry. Jedną ręką mocno napnij skórę i zerwij pasek, przytrzymując go możliwie jak najbliżej skóry.

Kiedyś próbowałam depilacji woskiem, ale po zabiegu miałam trudności z usunięciem ze skóry jego pozostałości. Czy istnieje prosty sposób na pozbycie się resztek wosku, które zostały na skórze po oderwaniu plastra?

Ze względu na zawartość żywicy, woski Veet® są odporne na zmywanie wodą. Resztki wosku możesz usunąć chusteczką po depilacji Perfect Finish dołączoną do opakowania lub wacikiem nasączonym oliwką dla niemowląt bądź olejkiem do ciała.