Pachnące Kremy do Depilacji Veet Silk & Fresh

Zarówno jeśli chodzi o odrastające włoski na nogach, którymi nie miałaś jeszcze czasu się zająć, niesforne brwi czy linię bikini, depilacja nie zawsze jest tak przyjemna, jak byśmy tego chciały.

Na szczęście do wyboru masz wiele różnych sposobów na to, aby pozbyć się niechcianych włosów. Pamiętaj jednak, że metoda, która działa u jednej osoby, niekoniecznie musi sprawdzić się u innej. Niektórzy wolą depilację woskiem, podczas gdy inni preferują kremy do depilacji czy tradycyjne golenie maszynką. 
Kremy do depilacji rozpuszczają strukturę włosa, a konkretnie zawartą w nich keratynę. Sprawiają więc, że włoski stają się znacznie słabsze i po prostu wypadają ze swoich mieszków włosowych, a Ty możesz bez problemu je usunąć za pomocą szpatułki dołączonej do opakowania produktu. Kremy do depilacji sprawdzają się doskonale, gdy jesteś bardzo wrażliwa na ból, który może pojawić się przy stosowaniu niektórych technik depilacji. Niestety każda metoda ma swoje wady – w przypadku kremów do depilacji jest to zapach.

Kremy do depilacji są znane ze swojego nieprzyjemnego zapachu. Usuwanie kremu ze skóry i konieczność otwarcia okna po zakończonej depilacji sprawiają, że metoda ta wydaje się mało atrakcyjna.

Veet postanowił przyjrzeć się bliżej tej kwestii. W rezultacie powstała nowa, ulepszona formuła kremów do depilacji. Kremy do depilacji Veet Silk & Fresh™ są produkowane według nowej technologii, dzięki której intensywność zapachu podczas i po depilacji jest znacznie mniejsza, przez co cały proces staje się bardziej przyjemnym doświadczeniem. Aloes i witamina E, które wchodzą w skład kremu mają za zadanie nawilżanie skóry, przez co jest ona bardziej delikatna. 
Nowe rozwiązanie, dzięki któremu zapach kremów do depilacji Veet Silk & Fresh™ jest bardziej przyjemny sprawia, że jest to metoda, którą bez przeszkód możesz stosować w domu. Jest naprawdę niezwykle szybka i prosta! Tak jak w przypadku większości kremów do depilacji, za pomocą dołączonej szpatułki należy nałożyć produkt na obszar skóry, który chcesz wydepilować. Po upływie  5 – 10 minut zmyj krem i przetrzyj skórę wilgotną tkaniną. Pamiętaj, aby zawsze przed zastosowaniem kremu do depilacji dokładnie przeczytać instrukcję stosowania, a także aby wcześniej przeprowadzić test na niewielkim obszarze skóry, dzięki czemu sprawdzisz, czy nie pojawi się u Ciebie reakcja alergiczna.

Stosowanie kremów do depilacji ma sporo zalet. Po pierwsze, efekty utrzymują się dłużej niż ma to miejsce w przypadku golenia maszynką, ponieważ kremy umożliwiają usunięcie włosów zaraz pod powierzchnią skóry. Jest to całkowicie bezbolesna, a jednocześnie efektywna metoda, pozbawiona ryzyka zacięć i skaleczeń czy bólu pojawiającego się w przypadku metod, gdzie włosy są wyrywane w całości. W związku z tym jest to dobry sposób dla osób, które są szczególnie wrażliwe na ból. Warto także wypróbować ją w przypadku bardziej delikatnych obszarów skóry np. pod pachami.

Stosowanie kremów do depilacji to dobre rozwiązanie w przypadku tych obszarów skóry, które nie są idealnie równe (np. pod pachami). Rozprowadzenie kremu nawet w takich miejscach jest bardzo proste. Jeśli chodzi o usuwanie kremu na koniec całego procesu, jednocześnie złuszczasz martwy naskórek. Pozbycie się martwych komórek to kolejny krok do idealnie gładkiej skóry!

Biorąc pod uwagę wszystkie wspomniane zalety, a przede wszystkim ulepszony zapach kremów do depilacji, zachęcamy do wypróbowania ich na własnej skórze. Przekonasz się, że warto!