Odkryj Plastry z Woskiem Veet.

Plastry z Woskiem Veet® zapewniają aksamitną gładkość skóry utrzymującą się nawet do czterech tygodni. Specjalna formuła z wyciągiem z Jagód opracowana z myślą o potrzebach Skóry Normalnej zawiera antyoksydanty a Masło Shea dodatkowo nawilża skórę. Plastry są łatwe w użyciu – dzięki specjalnemu uchwytowi Easy Strip™ błyskawicznie opanujesz technikę usuwania włosków wraz z cebulkami jednym profesjonalnym ruchem. Plastry z Woskiem Veet skutecznie usuwają nawet krótkie włoski. Przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.
Stosując woski Veet, możesz cieszyć się efektem aksamitnie gładkiej skóry aż do 28 dni. A ponieważ plastry z woskiem są skuteczne już w przypadku włosków o długości 1,5 mm, między kolejnymi zabiegami depilacji nie musisz zachowywać długich odstępów.

Jeśli zależy ci na błyskawicznym efekcie, sięgnij po gotowe do użycia plastry z woskiem Veet. Wystarczy kilkakrotnie potrzeć plaster między dłońmi. Jednak aby uzyskać optymalne efekty depilacji przed zabiegiem upewnij się, że twoja skóra jest całkowicie czysta i sucha.

Do depilacji niewielkich, delikatnych partii skóry, takich jak okolice górnej wargi, policzki i broda doskonale nadają się specjalne plastry do depilacji twarzy. A jeśli masz skórę wrażliwą, idealnym rozwiązaniem dla ciebie będą plastry z woskiem Veet dla skóry wrażliwej.

Jeśli chcesz uzyskać profesjonalny efekt depilacji salonowej, wybierz elektryczny system depilacji Easy Wax. Zaś jeśli zależy ci na błyskawicznym efekcie, ale nie przepadasz za depilacją woskiem, wypróbuj kremy do depilacji Veet.
Szczegółową instrukcję użycia plastrów z woskiem Veet znajdziesz tutaj .