Nowe plastry do depilacji Veet Easy-GelWax™

Depilacja to dla wielu kobiet (i mężczyzn) bardzo ważny element pielęgnacji. Bez względu na to, czy chodzi o kwestie estetyczne, praktyczne czy wygodę, jest to czynność, którą regularnie wykonuje większość z nas. Każdy ma swoje własne preferencje odnośnie metody depilacji, która działa u niego najlepiej. Czynniki, takie jak zwiększona wrażliwość skóry czy aktywny tryb życia mają spore znaczenie podczas wyboru sposobu depilacji. Jakie opcje masz zatem do wyboru?

Krem do depilacji to dobre rozwiązanie, kiedy chcesz usunąć włoski z trudno dostępnych obszarów skóry np. pod pachami. Kremy do depilacji są bardzo popularne, ponieważ ich działanie opiera się na rozpuszczaniu struktury włosów, a nie na ich wyrywaniu. Oznacza to, że stosowanie kremu do depilacji to jedna z najbardziej bezbolesnych metod, dzięki której pozbędziesz się niechcianych włosów na kilka dni.

Niektórzy wolą z kolei tradycyjne golenie maszynką. Jednak w tym przypadku, włoski odrastają bardzo szybko, a do tego występuje duże ryzyko zacięć i skaleczeń, a także wysuszenia skóry.

Depilacja woskiem to jedna z najbardziej popularnych metod usuwania owłosienia. Ciepły wosk sprawdzi się doskonale, kiedy będziesz mieć czas i ochotę urządzić sobie własne domowe SPA. Natomiast jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i ciągle jesteś w biegu, wypróbuj plastry do depilacji na zimno. Możesz w łatwy sposób stosować je w domu, osiągając efekt jedwabiście gładkich nóg. 
Poznaj korzyści stosowania plastrów do depilacji!
 

  • Plastry do depilacji usuwają włosy w całości, co oznacza, że odrastają one znacznie dłużej niż w przypadku innych metod depilacji. Po depilacji plastrami z woskiem, Twoja skóra będzie gładka nawet do 28 dni.
     
  • Plastry do depilacji Veet skutecznie usuwają nawet krótsze włoski – już od 1.5mm. W związku z tym, nie musisz czekać z kolejnym zabiegiem, aż włosy całkowicie odrosną.

  • Plastry do depilacji są wygodne w użyciu i możesz bez problemu stosować je w domu, nie pozostawiając przy tym bałaganu w łazience. Po prostu usuwasz niechciane włoski i wyrzucasz je do kosza razem ze zużytym plastrem.

  • Stosując plastry do depilacji możesz usunąć włosy z dużego obszaru skóry jednocześnie. Oznacza to, że ich stosowanie to bardzo efektywna metoda depilacji.

Plastry do depilacji Veet Easy-GelWax™ sprawiają, że depilacja jest łatwa i wygodna, jak nigdy wcześniej. Dzięki nowej formule plastry przylegają bezpośrednio do włosków, a nie do otaczającej je skóry. Dzięki temu po oderwaniu plastra, Twoja skóra będzie idealnie gładka nawet do 28 dni. Dużą zaletą plastrów do depilacji Veet EasyGelWax™ jest także ich łatwe rozdzielanie. W przeciwieństwie do tradycyjnych plastrów do depilacji, nie ma potrzeby rozgrzewania ich między dłońmi. Wystarczy, że wyjmiesz plastry z opakowania i od razu je rozdzielisz. Stosując plastry do depilacji zaoszczędzisz sporo cennego czasu i będziesz gotowa do wyjścia w mgnieniu oka!

Jesteśmy przekonani, że pokochasz nowe plastry do depilacji Veet EasyGelWax. Wypróbuj je na własnej skórze i przekonaj się, co potrafią!