Kremy do depilacji – sposób na usuwanie owłosienia w domu

Wiele z nas marzy o tym, żeby zaszaleć i pojechać do spa, poddać się zabiegom upiększającym i poczuć jak gwiazda. Niestety, nie zawsze możemy sobie na to pozwolić.

Istnieje jednak inna opcja – produkt do łatwego usuwania owłosienia w domu, czyli krem do depilacji. Po pierwsze, różnica kosztów jest ogromna. Pozostajemy w zaciszu własnego mieszkania, nie musimy umawiać się na wizytę w salonie kosmetycznym, a przy okazji zachowujemy prywatność. Co więcej, niektóre kremy do depilacji zaczynają działać już po pięciu minutach, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli na ostatnią chwilę szykujemy się do pracy lub na romantyczną randkę. Przyjrzyjmy się zatem różnym rodzajom kremów do depilacji. Dzięki poniższym wskazówkom nasze nogi staną się piękne i gładkie!

 

Jak działają kremy do depilacji?

Kremy do depilacji rozpuszczają włoski tuż pod powierzchnią skóry. Po rozpuszczeniu włosków krem można zmyć lub zetrzeć, nie uszkadzając przy tym skóry i nie powodując bólu. Ta metoda depilacji zapewnia efekt bardziej długotrwały niż golenie.

Nogi

Zacznijmy od podstaw. Gładkie nogi są czymś absolutnie koniecznym, kiedy wychodzimy z domu. Nie zawsze jednak mamy czas na depilację woskiem, nie wspominając już o wizycie u kosmetyczki. Krem do depilacji  jest w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem, a nasze nogi pozostaną gładkie do czterech dni. Co więcej, niektórych kremów do depilacji można używać w czasie kąpieli pod prysznicem. Po prostu nakładamy krem, czekamy odpowiednią ilość minut, a następnie zmywamy kosmetyk z powierzchni skóry. Gładkie nogi w krótkim czasie? Oto rozwiązanie!

Pachy

Pachy to miejsce niełatwe do depilacji. Często obawiamy się, że nie uda nam się uzyskać pożądanego efektu. Jednak nie bójmy się! Aplikator  kremu do depilacji Veet Bodycurv został opracowany tak, aby precyzyjnie rozprowadzić kosmetyk na wszystkich zaokrągleniach i kształtach naszego ciała. Jest to wspaniałe rozwiązanie w przypadku depilacji trudno dostępnych miejsc.

Bikini

Możemy zadawać sobie pytanie, czy kremy do depilacji są odpowiednie do stosowania na bardziej wrażliwych partiach skóry, takich jak linia bikini. Otóż mamy dobrą wiadomość – jak najbardziej! Oczywiście skóra okolic bikini jest bardziej delikatna i podatna na podrażnienia niż w innych miejscach na ciele. Z tego względu proponujemy skorzystać z kremu do depilacji przeznaczonego dla wrażliwej skóry. Produkty Veet do skóry wrażliwej są wzbogacone wyciągiem z aloesu, który łagodzi wszelkie podrażnienia. W razie wątpliwości warto przetestować krem na mniej wrażliwej powierzchni skóry (np. na nodze), zanim zastosujemy go w okolicach bikini.

Twarz 

Problem nadmiernego owłosienia skóry twarzy bywa krępujący dla wielu kobiet. Zawsze można w tej sytuacji skorzystać z depilacji woskiem. Jeśli jednak szukamy bezbolesnego rozwiązania, Veet przyjdzie nam z pomocą. Specjalnie do tego celu opracowany zestaw do depilacji twarzy idealnie nadaje się do usuwania zbędnych włosków z podbródka, górnej wargi i policzków. Ponieważ skóra twarzy jest delikatna, zestaw zawiera łagodny krem po depilacji, który zapewni jej zdrowy wygląd. Wówczas z pewnością będziemy promieniować uśmiechem po wyjściu z domu.


Kremy do depilacji są świetnym rozwiązaniem do zastosowania w domu, jeśli chcemy usunąć zbędne owłosienie szybko, bezboleśnie i tanio. Może więc warto zaoszczędzić pieniądze na wyjazd do spa, jeśli rzeczywiście tego potrzebujemy, a jednocześnie zostać ekspertem w dziedzinie depilacji we własnym domu?  Dzięki pieniądzom zaoszczędzonym na wizytach u kosmetyczki będziemy mogły pozwolić sobie na porządny masaż całego ciała!