Krem do depilacji pod prysznic – wielkie odkrycie

Bez względu na to, czy wybierasz się do pracy, na spotkanie ze znajomymi czy na kolację do restauracji, ważne jest, żebyś czuła się pewnie w każdej sytuacji. Mogłoby się wydawać, że osiągnięcie pożądanego rezultatu będzie wymagało od Ciebie sporo wysiłku, a na pewno dużo czasu. Nawet jeśli bardzo chciałabyś spędzić na dbaniu o siebie kilka godzin, przy aktywnym stylu życia może być Ci trudno znaleźć na to czas. Dlatego warto poszukać takich rozwiązań, dzięki którym go zaoszczędzisz. 

Możesz na przykład zdecydować się na to, aby robić makijaż w drodze do pracy czy też, żeby stosować sprawdzony suchy szampon, kiedy nie masz czasu na codzienne mycie włosów i nakładanie odżywki. Jednak jeśli chodzi o depilację, zdecydowanie nie powinnaś się spieszyć. Na pewno nie chciałabyś ominąć jakiegoś obszaru skóry ani się skaleczyć. Ból po zacięciu żyletką to nic przyjemnego, nie wspominając o nieestetycznych bliznach.  Na szczęście do wyboru masz wiele opcji - Veet przygotował dla Ciebie kilka propozycji, które pozwolą Ci zaoszczędzić cenny czas.

Krem do depilacji pod prysznic Veet

Kremy do depilacji działają dzięki zawartym w nim substancjom chemicznym, które rozpuszczają keratynę, z której zbudowane są włoski. Stają się one słabsze, dlatego o wiele łatwiej jest je usunąć. Co więcej, nie są przycinane, w związku z czym stają się bardziej delikatne i miękkie, kiedy zaczynają odrastać.
 
Pachnący Krem Do Depilacji Pod Prysznic Veet do Skóry Normalnej opiera się na specjalnej wodoodpornej formule, dzięki której produkt pozostaje na skórze podczas prysznica. Zawiera także mleczko dla optymalnego nawilżenia skóry. Wystarczy, że nałożysz warstwę kremu na obszar skóry, z którego chciałabyś usunąć włosy zanim wejdziesz pod prysznic. Możesz zrobić to używając delikatniejszej strony gąbeczki, która jest dołączona do produktu. Krem do depilacji możesz stosować nawet na 2mm włoskach.
 
Pozostaw krem na skórze na około 10 minut (pamiętaj, aby postępować zgodnie z załączoną instrukcją), a następnie użyj szorstkiej strony gąbki, aby go usunąć. Wymasuj gąbką skórę na nogach okrężnymi ruchami, aby pozbyć się kremu razem z niechcianymi włoskami. Dobrą praktyką jest, aby po prysznicu delikatnie osuszyć nogi ręcznikiem tak, aby nie podrażnić skóry.

Ta metoda depilacji jest bardzo szybka, efektywna i nie wymaga od Ciebie zbyt wiele wysiłku. Będziesz mogła cieszyć się efektami w kilka chwil. Formuła kremu jest dodatkowo wzbogacona ekstraktem z aloesu i witaminą E, które są znane ze swoich kojących i nawilżających właściwości, dzięki czemu Twoje nogi będą jedwabiście gładkie zaraz po wyjściu z prysznica.

Co więcej, krem do depilacji pod prysznic Veet ma delikatny zapach. W związku z tym nie musisz już otwierać okien, aby pozbyć się nieprzyjemnej woni. Dzięki temu cały proces będzie o wiele bardziej przyjemny!

Nie musisz rezygnować ze spontanicznej wycieczki na plażę ani z szalonej imprezy. Następnym razem, kiedy będziesz potrzebować depilacji na ostatnią chwilę, Veet pomoże Ci szybko pozbyć się niechcianych włosków, a Ty będziesz mogła w pełni cieszyć się życiem!