Depilacja cieplym woskiem z Veet EasyWax

Być może opanowałaś stworzenie swojego domowego spa do perfekcji, zapewniając sobie przy tym relaksacyjny raj we własnej łazience – a mimo to, coś nie jest w porządku. Świeczki są, muzyka jest, temperatura wody jest idealna… Jednak Twoje plastry to nie to samo, co prawdziwy zabieg depilacji ciepłym woskiem. Możesz to łatwo zmienić z pomocą Veet.

Domowa depilacja woskiem

Dla tych z was, którym depilacja woskiem na zimno niekoniecznie odpowiada, bądź dla tych, które chcą poprawić  jakość swoich domowych zabiegów, stworzyliśmy Elektryczny System Do Depilacji Ciepłym Woskiem Veet EasyWax z aplikatorem roll-on. Jest to rozgrzewający system, który roztapia wosk i utrzymuje go w idealnej temperaturze, a specjalnie zaprojektowany aplikator pomaga w łatwej aplikacji. Dzięki temu efekt salonowej depilacji uzyskasz bez wychodzenia z domu! 

Jak używać Veet EasyWax

Jedyne, co musisz zrobić to włożyć wkład z woskiem do urządzenia, założyć pokrywkę i podłączyć do prądu. Czekaj, aż wosk się rozpuści (co zajmuje około 30 minut). Po upływie tego czasu sprawdź np. na kartce papieru czy wosk łatwo się rozprowadza. Kiedy wosk będzie już wystarczająco rozgrzany, zaaplikuj go na powierzchni skóry, którą chcesz wydepilować i przyklej w tym miejscu plaster. Wygładź plaster dłonią w taki sposób, aby łatwo przylegał do skóry. Oderwij go jednym szybkim ruchem, wyrywając przy tym wszystkie włoski, nawet tak krótkie jak 2mm. Przy pomocy tego urządzenia możesz depilować nogi, ręce, pachy i okolice bikini. Co więcej, nie musisz się przejmować czyszczeniem urządzenia, ponieważ wosk jaki w nim pozostał, rozpuści się przy kolejnym użyciu. 

Pamiętaj, aby dla bezpiecznego i skutecznego stosowania zapoznać się z instrukcją

Korzyści

Korzyści płynące z używania EasyWax, to coś więcej niż sama depilacja. Używanie ciepłego wosku sprawia, że cały zabieg jest łatwiejszy i bardziej komfortowy. Ciepło rozszerza pory, przez co włoski usuwane są bez większego oporu. EasyWax jest łatwy w stosowaniu, a uzyskane efekty utrzymują się przez długi czas.

W sprzedaży są dostępne wkłady dla skóry normalnej i wrażliwej. Wybierz odpowiedni wkład w zależności od Twojego typu skóry oraz tego, którą partię ciała chcesz wydepilować. Spraw sobie w domu Twoje własne spa razem z Veet EasyWax.