Z Depilacją pod prysznic

W ciągłym pośpiechu spowodowanym natłokiem obowiązków trudno jest znaleźć czas na zabiegi pielęgnacyjne dla Twojej skóry. 

Każda z nas marzy o perfekcyjnie gładkiej skórze. Idealna metoda dla aktywnych kobiet to taka, która pozwoli uzyskać długotrwałe efekty w łatwy sposób i w krótkim czasie. Zatem który z dostępnych sposobów usuwania włosów będzie najlepszy? W tym poradniku podpowiadamy, które produkty pozwolą Ci zaoszczędzić czas spędzony na depilacji.

Golenie pod prysznicem – wyrób sobie nawyk, aby golenie stało się integralną częścią porannej toalety. 

Kiedy jesteś pod prysznicem, Twoja skóra jest wilgotna, a włosy stają się bardziej miękkie i delikatne. 

Pamiętaj o regularnym złuszczaniu martwego naskórka za pomocą specjalnej gąbki lub rękawicy, która pozwoli Ci pozbyć się martwych komórek. Dzięki temu podczas golenia będziesz mogła uzyskać lepsze efekty, ponieważ ostrze maszynki będzie łatwiej przesuwało się po powierzchni skóry. 

Podczas golenia zawsze stosuj specjalny żel lub piankę. Tego typu kosmetyki zmniejszają ryzyko podrażnień i sprawiają, że golenie jest znacznie łatwiejsze. Używaj tylko dobrej jakości maszynek do golenia, dzięki którym osiągniesz pożądane efekty bez zacięć i podrażnień. 

Tip: Od razu po wyjściu z prysznica, zastosuj krem lub balsam, który zapewni Twojej skórze optymalny poziom nawilżenia.

Krem do depilacji Krem Do Depilacji Pod Prysznic Veet do Skóry Normalnej to idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli ciągle gdzieś się spieszysz. Krem został zaprojektowany w taki sposób, żeby depilacja zajęła Ci jak najmniej czasu i doskonale wpisała się w Twój codzienny plan dnia. 

Nałóż krem na skórę przed prysznicem. Nie musisz tracić czasu na depilację- w międzyczasie możesz na przykład umyć włosy. Kiedy skończysz, wystarczy, że zmyjesz krem i będziesz mogła cieszyć się gładką skórą. 

Dużą zaletą kremu do stosowania pod prysznicem jest to, że korzystanie z niego nie pozostawia żadnych śladów ani bałaganu w łazience. Wystarczy go po prostu zmyć! 

Kremy do depilacji dają bardziej długotrwałe efekty niż tradycyjne golenie maszynką, ponieważ ich działanie opiera się na “rozpuszczaniu” struktury włosa już u nasady. 

Jeśli jesteś ciągle zabiegana i masz mało czasu na depilację, ta metoda depilacji jest stworzona dla Ciebie!

Wiemy, jak trudno jest znaleźć czas tylko dla siebie. Zastosowanie tej prostej metody pozwoli Ci osiągnąć pożądane efekty w krótkim czasie, bez zbędnego bałaganu w łazience.  

Jest to sposób, dzięki któremu Twoja skóra będzie idealnie gładka, bez żadnych ustępstw jeśli chodzi o Twój plan dnia!