Veet® – usuwanie włosów

Usuwanie włosów to dla wielu kobiet pewnego rodzaju rytuał. Często bywa on czasochłonny i wymaga wysiłku, ale nie musi wiązać się z bólem.

Jest wiele technik, stosowanych w celu usunięcia niepożądanego owłosienia na ciele. Trzeba mieć świadomość, że ta, która jest odpowiednia dla jednej osoby, może być zupełnie niewłaściwa dla innej. Tak naprawdę najbardziej efektywna metoda usuwania włosów to ta, która odpowiada właśnie Tobie! Masz mnóstwo możliwości - od szybko działających kremów depilacyjnych, których używamy, gdy brakuje nam czasu, po woski depilacyjne, dające długotrwałe efekty. Veet® oferuje mnogość produktów, z których możesz wybrać ten właściwy dla siebie.

Kremy do depilacji Veet®

Jeśli potrzebujesz szybkiej, bezbolesnej depilacji, która zostawia po sobie delikatny zapach kwiatów*, wypróbuj kremy do depilacji Veet®. Produkty te nie tylko usuwają włosy, ale także nawilżają skórę, a efekt gładkiej skóry po ich stosowaniu utrzymuje się dwa razy dłużej niż po goleniu. Po aplikacji krem usuwa włos blisko cebulki, a niechciane pozostałości zostają starte wraz z preparatem. Nasze produkty działają szybko i bezboleśnie, ale jeśli twoja skóra jest wyjątkowo delikatna, użyj kremu do skóry wrażliwej, wzbogaconego olejkiem aloesowym oraz witaminą E. Pamiętaj, aby zrobić miejscowy test na 24 godziny przed użyciem kremu.

*zapach syntetyczny

Plastry z woskiem Veet®

Plastry z woskiem Veet® pomagają utrzymać gładką skórę do 28 dni. Ich samodzielna aplikacja nie stanowi problemu, a co więcej można je używać nawet na włoski o długości 1,5mm. W ten sposób maksymalnie skracasz okres między jedną a drugą aplikacją produktu! Nasze nowe plastry Veet®Easy-GelWax™ sprawiają, że usuwanie włosków staje się jeszcze łatwiejsze. W przeciwieństwie do tradycyjnych plastrów z woskiem, nie trzeba ich nagrzewać dłońmi przed użyciem - wystarczy zerwać powłokę ochronną i nałożyć. Plastry Veet® można stosować na różne części ciała, między innymi na nogi czy brwi.

Ciepły wosk Veet®

Możesz poczuć się jak w spa we własnej łazience! Wypróbuj nasz system wosków do stosowania na ciepło - Elektryczny System Do Depilacji Ciepłym Woskiem Veet® Easywax™. Elektryczny System Do Depilacji Ciepłym Woskiem Veet® Easywax™ jest dostępny w dwóch wariantach i idealnie nadaje się do usuwania włosków z nóg oraz obszarów bikini lub spod pach. Ciepły wosk pozostawia skórę gładką, a ponieważ włosy usuwane są z cebulkami, efekty utrzymują się długo.

Veet® Trymer do twarzy i ciała Sensitive Precision

Czemu nie wypróbujesz Veet Trymer do twarzy i ciała Sensitive Precision? Dzięki wymiennym głowicom urządzenie to nadaje się do depilacji brwi i obszaru bikini, goląc delikatnie i precyzyjnie – co jest niezwykle ważne dla delikatnych części ciała. Całe urządzenie bez problemu mieści się w torebce i w razie potrzeby pozostaje zawsze pod ręką.

Wszyscy jesteśmy różni a ostatecznie najlepsza metoda depilacji to ta, z którą najlepiej się czujesz. Jeśli jednak stawiasz pierwsze kroki w depilacji, zacznij od kremu lub plastrów z woskiem, ponieważ są one najłatwiejsze w użyciu. Kiedy nabierzesz wprawy, będziesz mogła przejść do ciepłych wosków.

Warto też zwrócić uwagę na czas poświęcony na depilację, niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybkiego rozwiązania, czy liczysz na długotrwałe efekty. Jeśli wybierasz się na urlop, sięgnij po wosk, aby efekty utrzymywały się dłużej. Natomiast jeśli w pośpiechu przygotowujesz się do wieczornego wyjścia, lepszym rozwiązaniem okaże się krem depilacyjny. Niezależnie od twoich potrzeb, Veet® ma dla Ciebie właściwe rozwiązanie.

Jeśli nie wiesz, który produkt zastosować, wykorzystaj narzędzie doradcze na stronie internetowej, które pomoże Ci podjąć ostateczną decyzję.