Używasz maszynki do golenia?

Jeśli zwykle używasz maszynki do golenia i dla odmiany chciałabyś wypróbować produkty do depilacji Veet, z pewnością odkryjesz wiele zalet nowej metody. Jedną z nich jest gwarancja dłuższego utrzymywania się efektów zabiegu.

W przypadku golenia włoski odrastają już po dwóch dniach, a skóra narażona jest na wysuszenie.

Woski Veet pozwalają cieszyć się efektem gładkiej skóry nawet przez 4 tygodnie. Plastry z Woskiem Veet skutecznie usuwają nawet krótkie włoski, a przy regularnym stosowaniu odrastające włoski są delikatniejsze i mniej liczne.

Natomiast jeśli zależy ci na błyskawicznej i całkowicie bezbolesnej metodzie usuwania niechcianych włosków, wypróbuj Krem Do Depilacji pod Prysznicem. Nasze kremy osłabiają włoski, umożliwiając ich mechaniczne usunięcie ze skóry, a dzięki zawartości substancji nawilżających posiadają dodatkowe właściwości pielęgnacyjne. Efekt gładkiej skóry utrzymuje się dwa razy dłużej niż w przypadku golenia, co oznacza, że depilacja zajmuje ci mniej cennego czasu.

Stosowanie produktów Veet jest znacznie łatwiejsze niż może ci się wydawać. Wystarczy przestrzegać instrukcji użycia dołączonej do opakowania. W razie potrzeby pomocne mogą okazać się nasze praktyczne filmy instruktażowe.

Jesteśmy przekonani, że pokochasz produkty Veet za efekt gładkiej, zdrowej skóry bez ryzyka zacięć i zadrapań.