Przewodnik po damskich trymerach

Istnieje wiele sposobów na pielęgnację, usuwanie i dbanie o włosy na ciele – od plastrów z woskiem po kremy depilacyjne. Jedną z często pomijanych metod jest użycie damskiego trymera. Nie są one spotykane już tylko w salonach, ani też przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn.  Panie mają do dyspozycji szeroki wybór trymerów, które są łatwe w użyciu i pozwalają na łatwą pielęgnację w domu. Przyjrzyjmy się korzyściom z ich używania.

Różne rodzaje damskich trymerów

O ile możliwe jest stworzenie trymera dla konkretnej części ciała, większość damskich trymerów dostarczana jest z podstawą i wymiennymi głowicami o różnych wielkościach. Oznacza to, że jednym trymerem można łatwo usunąć owłosienie z twarzy, linii bikini, pach oraz nóg. Więcej informacji na temat ich prawidłowego używania znajdziesz w artykule osiąganie perfekcyjnych kształtów brwi i linii bikini .

Korzyści z używania z damskich trymerów

Wygodne

Jedną z największych korzyści używania trymerów jest zapewniana przez nie wygoda. Nie tylko możesz doskonale zadbać o owłosienie na ciele w domowym zaciszu – dzięki niewielkim wymiarom idealnie nadają się one do zabrania w podróż, więc możesz używać ich dosłownie wszędzie.

Bezbolesne

W przeciwieństwie do innych sposobów depilacji, trymery odcinają włosy w miejscu ich wyrastania ze skóry, nie wyrywając cebulek. Damskie trymery są skonstruowane w taki sposób, aby nie dotykały bezpośrednio skóry, dlatego nie musisz obawiać się bolesnego zacięcia czy skaleczenia.  Nie wywołują również podrażnień.

Precyzyjne

Świetne rezultaty można osiągnąć dzięki szerokiemu wyborowi trymerów przeznaczonych dla konkretnych części ciała, np. bikini czy twarzy.  Veet Sensitive Precision™ Beauty Styler  dostarczany jest wraz z szeregiem dedykowanych akcesoriów, dzięki czemu możesz zaadaptować go do przycinania i kształtowania różnych rodzajów owłosienia – od brwi po linię bikini – dzięki czemu osiągniesz pożądane efekty!

Dbanie o Twój trymer

Aby twój damski trymer był w jak najlepszym stanie, stosuj się ściśle do instrukcji na opakowaniu – w tym dotyczącej przechowywania i konserwacji po użyciu.  Ważną sprawą jest, czy posiadasz model wodoodporny – jeśli tak, możesz używać go nawet pod prysznicem. Czyść go dokładnie po użyciu i trzymaj w miejscu zapewniającym mu odpowiednie warunki.