Kremy depilacyjne

Szybka i bezbolesna metoda usuwania niechcianego owłosienia.

Korzyści płynące z korzystania z kremów depilacyjnych:

  • Gładsza skóra: kremy depilacyjne Veet® rozpuszczają włoski na powierzchni skóry, dzięki czemu utrzymuje się ona gładka dwa razy dłużej niż po goleniu.
  • Bardziej miękkie i delikatne włosy: Ponieważ krem usuwa włosy na powierzchni, odrastają one z zaokrąglonymi końcówkami, dzięki czemu są delikatniejsze w dotyku.
  • Szybko i bezboleśnie:  Kremy depilacyjne cieszą się powodzeniem, ponieważ działają szybko i bezboleśnie. Inaczej niż przy goleniu nie ma możliwości zacięć, a ponieważ włos nie jest wyrywany z mieszka,  nie pojawia się ból. Wystarczy nałożyć krem, pozostawić go na odpowiedni czas, a następnie usunąć pod strumieniem wody przy użyciu szpatułki.
  • Właściwości nawilżające: Kremy depilujące Veet® zawierają nawilżacze, które pomagają szczególnie w przypadku, gdy mamy do czynienia z wrażliwą lub suchą skórą. 
  • Kwiatowy zapach*: Nasza nowa technologia zapachowa pozwala na efekt gładkich nóg bez ubocznych, niemiłych zapachów.

*Zapach syntetyczny

Jak działają kremy depilacyjne

Kremy depilacyjne Veet® osłabiają białka keratyny we włosach. W rezultacie podstawa włosa staje się cienka i rozpuszcza się na tyle, że włos odpada w momencie, gdy krem zostaje usunięty ze skóry. Wszystkie nasze kremy są łatwe w użyciu i gwarantują efekt gładkiej skóry niezależnie od jej rodzaju.

Veet® dla skóry wrażliwej

Jeśli masz wrażliwą skórę lub jeśli wosk powoduje podrażnienia, najlepiej użyć kremu depilacyjnego. Krem dla skóry wrażliwej nawilża skórę usuwając niechciane włosy.

Na jakie obszary skóry nadaje się krem depilacyjny?

Nasze kremy depilacyjne można stosować na nogi, ramiona, pachy i obszar bikini. Jeśli chcesz usuwać włosy na twarzy, najlepiej wykorzystaj do tego wosk. Poniżej możesz sprawdzić, który krem jest dla ciebie najbardziej odpowiedni.  

Gdzie aplikować krem depilacyjny Veet®?

Możesz używać kremów depilacyjnych Veet® w łazience lub w sypialni – upewnij się tylko, że dywan i łóżko są przykryte ręcznikiem. Mamy nawet produkt do wykorzystania pod prysznicem! Możesz stosować kremy depilacyjne Veet® tam, gdzie jest Ci najwygodniej.

Krem depilacyjny pod prysznic

Nasz krem depilacyjny pod prysznic został stworzony tak, aby utrzymywał się na skórze podczas mycia. Wystarczy nałożyć krem na depilowany obszar, zostawić go na właściwy czas i zetrzeć.