Korzyści z używania golarek elektrycznych do nóg

Jeśli zdarzyło Ci się próbować różnych męczących i czasochłonnych metod usuwania włosów z nóg, elektryczna golarka może wydawać się kolejnym nieskutecznym rozwiązaniem. Jednak używanie elektrycznego ostrza ma wiele zalet, o których możesz nie wiedzieć. Dowiedz się o korzyściach ze stosowania damskich golarek do nóg i dlaczego warto ich używać.

Szybkie i bezbolesne

Golenie nóg maszynką to popularna metoda usuwania włosów, ponieważ można łatwo przeprowadzić je w domu, jest bezbolesne, nie bałagani się przy tym oraz jest bardzo szybkie. Jeśli z tych powodów używasz maszynek, z przyjemnością ułyszysz, że elektryczne golarki są szybsze, wygodniejsze oraz równie bezbolesne. Jeśli więc zależy Ci na czasie i wygodzie, są one najlepszym wyborem. Proces golenia jest precyzyjniejszy i szybszy niż w przypadku nawet najlepszych maszynek do golenia.

Oczywiście wosk okazuje się lepszy w przypadku, gdy zależy Ci na długotrwałym efekcie. Jednak depilacja nim jest czasochłonnym, bolesnym procesem – zwłaszcza, jeśli korzystasz z tej metody po raz pierwszy. Golarka nie wyrywa włosków wraz z cebulkami, ale ścina je, dzięki czemu podczas jej stosowania nie odczujesz żadnego bólu.

A czy wspomnieliśmy, że nie trzeba do jej stosowania żadnej pianki, płynu ani żelu do golenia? Wiele golarek elektrycznych, w tym  Veet Sensitive Shave może być używanych na suchej skórze – dzięki czemu możesz przeprowadzić szybką depilacją nawet podczas podróży. Po prostu włączasz i golisz.


Minimalane ryzyko nacięć, zaciąć i wrastających włosków

Jeśli nie skupisz się precyzyjnie podczas golenia zwykła maszynką, prawdopodobnie raz czy dwa zdarzy Ci się zaciąć, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych lub niewygodnych do golenia. Z golarką elektryczną to ryzyko jest minimalne – nawet, jeśli działasz w pośpiechu. To po prostu bardzo bezpieczne i wygodne!

Golarka elektryczna nie wyrywa włosków wraz z cebulkami –zdarza się to w przypadku zwykłej maszynki oraz jest normalne w przypadku stosowania wosku. Oznacza to brak podrażnień skóry i wysypek po goleniu.

Dba o skórę

Używanie wosku lub elektrycznego depilatora jest dobrym wyborem, gdy chcesz się pozbyć owłosienia na dłuższy czas, jednak może wywołać podrażnienia skóry.  Golarka elektryczna nie wywołuje takich efektów, dlatego polecana jest zwłaszcza w przypadku posiadania wrażliwej skóry – jej ostrza nie oddziałują bezpośrednio na nią. Dlatego golarki elektryczne pozwalają na lepsze zadbanie o skórę niż tradycyjne ostrza i wosk, będąc równie skuteczne w pozbywaniu się owłosienia.

Veet Sensitive Shave

Veet Sensitive Shave jest pierwszą golarką elektryczną firmy Veet. Zaprojektowana została tak, aby zapewnić Ci perfekcyjnie gładkie nogi i zadbać o Twoją skórę. Veet Sensitve Shave jest łatwa i wygodna w użyciu, szybka (można stosować także pod prysznicem), a dzięki specjalnej warstwie ochronnej nie ma ryzyka nacięć, podrażnień ani zacięć.

Wybór sposobu usuwania owłosienia jest sprawą indywidualną dla każdego, ale jeśli szukasz szybkiej metody na pozbycie się owłosienia, postaw na golarki elektryczne.