Wakacyjna depilacja

Sezon wakacyjny w pełni, wszyscy wyjeżdżają do ciepłych krajów na tydzień lub dwa. Dużo słońca, owocowe koktajle i kilka dni spędzonych na słonecznej plaży. Dla nas kobiet, oznacza to, że nadszedł czas na przygotowanie naszego własnego zestawu do depilacji. Przygotuj swoją skórę na powitanie lata i wskakuj w swój ulubiony strój kąpielowy!

Nawilżanie skóry

Codzienne nawilżanie najlepiej zacząć klika tygodni przed wyjazdem. Dzięki temu Twoja skóra stanie się jędrna i miękka. Jeśli masz taką możliwość, użyj kremu nawilżająco-brązującego – dzięki temu uzyskasz delikatną, naturalną opaleniznę, jednocześnie dbając o nawilżenie swoich nóg. 

Depilacja woskiem – gładkie nogi

Kiedy do wyjazdu już blisko, czas zająć się nogami. 
Po pierwsze złuszczanie. Dzięki temu pozbędziesz się martwego naskórka, a Twoje nogi będą wyglądać czysto i świeżo. Oznacza to również, że Twoje nogi będą gotowe wchłonąć bardzo dużo kremu nawilżającego. Jeśli w planach masz wosk, będzie on przylegał tylko do włosów, a nie do martwego naskórka, dzięki czemu jego stosowanie będzie znacznie bardziej skuteczne. 

Przejdźmy do sedna. Żadna kobieta nie chce pojawić się na plaży z nieogolonymi nogami. Zaplanuj więc depilację woskiem na kilka dni przed wyjazdem. W ten sposób pozwolisz swojej skórze na chwilę wytchnienia, zanim wystawisz ją na działanie silnego słońca. Jeśli jesteś fanką woskowania, Veet EasyWax na pewno przypadnie Ci do gustu. Elektryczny system podgrzewa wosk do idealnej temperatury i jest od razu gotowy do użycia. Po prostu przesuń urządzenie w miejscu, które chcesz wydepilować, nałóż pasek wosku i zerwij włoski. Złuszczenie martwego naskórka przed depilacją pomoże zapobiec wrastającym włosom.

Depilacja pach i bikini

Pewnie zastanawiasz się teraz: a co  z wrażliwszymi miejscami na ciele, takimi jak pachy i miejsca intymne? Kiedy chodzisz po plaży w bikini, nie chcesz się martwić o niechciane włoski tu i tam. Dlatego Veet EasyWax jest wyposażony w dodatkowy wkład, specjalnie zaprojektowany, aby uporać się z tymi delikatniejszymi miejscami. Warto wydepilować nogi kilka dni przed pójściem na plażę w celu uniknięcia widocznych czerwonych śladów. Używanie chusteczek Perfect Finish dołączonych do zestawu skutecznie zapobiega podrażnieniom.

Krem do depilacji

Jeśli woskowanie nie jest Twoim ulubionym sposobem depilacji, użyj kremów. Zapewnią Ci one długotrwałą gładkość – efekty utrzymują się nawet dwa razy dłużej niż w przypadku golenia zwykłą maszynką. Idealnie sprawdzą się też w podróży. Krem Veet Natural Inspirations z Masłem Shea dostępny jest w wygodnym opakowaniu, dzięki czemu możesz go bez problemu wrzucić do walizki. Zawarte w nim masło shea sprawi, że Twoje nogi pozostaną nawilżone i gładkie w dotyku. Krem do depilacji do skóry wrażliwej, poza nogami i rękami, pozwala na depilację delikatniejszych miejsc na ciele, jak na przykład pachy i miejsca intymne. 

Ostatnia rzecz, która musi się znaleźć w Twoim zestawie to lakier do paznokci - aby Twoje paznokcie u stóp zawsze wyglądały świeżo. Teraz już jesteś gotowa. Zakładaj klapki i strój kąpielowy i możesz iść na plażę!