Depilacja twarzy

Oto jeden z najlepiej strzeżonych kobiecych sekretów: tajniki skutecznej i błyskawicznej depilacji skóry twarzy! Staw czoła światu z nowo odkrytą pewnością siebie dzięki produktom Veet, które pozwolą ci samodzielnie uzyskać aksamitną gładkość skóry. Specjalistyczne produkty Veet doskonale nadają się do depilacji niewielkich, delikatnych partii skóry, takich jak okolice górnej wargi, policzki i podbródek.

  • Pielęgnacyjny Wosk Do Precyzyjnej Depilacji Veet Duo to gwarancja perfekcyjnych i długotrwałych efektów zabiegu. Łatwy w użyciu wosk w tubce został opracowany specjalnie z myślą o depilacji delikatnych partii twarzy bez względu na rodzaj skóry. Praktyczne opakowanie ułatwia precyzyjną aplikację produktu.
  • Plastry z woskiem Veet są łatwe w użyciu. Wystarczy jeden szybki ruch, by móc cieszyć się efektem gładkiej skóry nawet do czterech tygodni. Skutecznie usuwają nawet krótkie włoski, a przy regularnej depilacji odrastające włoski stają się rzadsze, cieńsze i bardziej delikatne.

Dzięki produktom Veet usuwanie włosków z twarzy to nic trudnego. Jest to jednak obszar szczególnie wrażliwy, dlatego aby uzyskać optymalne rezultaty depilacji i uniknąć podrażnień, przestrzegaj kilku praktycznych wskazówek.

  • Przed użyciem przeprowadź test reakcji skórnej, stosując produkt na niewielkim fragmencie skóry w miejscu, które chcesz poddać depilacji.  Dokładnie przestrzegaj instrukcji użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie zaobserwujesz niepożądanej reakcji skórnej, możesz przystąpić do depilacji.
  • Aby uzyskać optymalny efekt depilacji, przed zabiegiem upewnij się, że skóra twarzy jest czysta i sucha.
  • W trosce o wolną od podrażnień skórę przez 24 godzin po zabiegu nie stosuj w miejscu depilacji jakichkolwiek produktów zapachowych (np. kremów), nie pływaj, nie opalaj się ani nie korzystaj z solarium. Nie stosować u osób chorych na cukrzycę i przyjmujących doustne retinoidy.