Depilacja strefy bikini

Zostać przyłapaną z niewydepilowaną strefą bikini to nic przyjemnego. Dzięki produktom Veet możesz zawsze wyglądać nienagannie! Bez względu na to, czy zależy ci na błyskawicznej metodzie depilacji czy wybierzesz długotrwały efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do czterech tygodni, z produktami Veet odzyskasz pewność siebie i będziesz zawsze gotowa na wyprawę na basen. 
·         Krem Do Depilacji Veet w sposób błyskawiczny i całkowicie bezbolesny usuwa niechciane włoski, zapewniając efekt aksamitnie gładkiej skóry. Łatwa w użyciu formuła nawilża skórę, skutecznie usuwając włoski. Pamiętaj tylko, żeby nie nakładać kremu na okolice intymne i nigdy nie przekraczać zalecanego czasu działania*.
N/A
·         Elektryczny system do depilacji Veet EasyWax™ umożliwia samodzielne uzyskanie efektu salonowej depilacji woskiem bez wychodzenia z domu. Wybierz specjalny wkład przeznaczony do depilacji delikatnej skóry pach i strefy bikini.
Dzięki produktom Veet usuwanie włosków z okolic bikini to nic trudnego. Jest to jednak obszar szczególnie wrażliwy, dlatego aby uzyskać optymalne rezultaty depilacji i uniknąć podrażnień, przestrzegaj kilku praktycznych wskazówek.
- Przed użyciem przeprowadź test reakcji skórnej, stosując produkt na niewielkim fragmencie skóry w miejscu, które chcesz poddać depilacji.  Dokładnie przestrzegaj instrukcji użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie zaobserwujesz niepożądanej reakcji skórnej, możesz przystąpić do depilacji.
- Kremy do depilacji mogą być stosowane na skórę w strefie bikini, jednak nie wolno dopuścić do ich kontaktu z okolicami intymnymi. Aplikacja produktu w okolicach genitaliów może spowodować działania niepożądane. 
*Czas działania Kremów do Depilacji różni się w zależności od wariantu produktu. Czas działania Kremu do skóry normalnej i suchej wynosi 3 do 6 minut, natomiast w przypadku Kremu do skóry wrażliwej jest to 5 do 10 minut. Dokładnie zapoznaj się z dołączoną do opakowania instrukcją użycia, zwracając szczególną uwagę na zalecany czas działania produktu.
Jeśli używasz Plastrów z Woskiem, możesz dowolnie przycinać je na mniejsze fragmenty. Ułatwi ci to depilację bardziej delikatnych partii skóry.

  • W okolicy bikini kwestia wrastających włosków może być szczególnie problematyczna. Aby zminimalizować ryzyko ich pojawienia się, 24 godziny przed użyciem produktu Veet wykonaj peeling, a po depilacji noś bawełnianą bieliznę i luźną odzież.
  • W trosce o piękną, wolną od podrażnień skórę przez 24 godzin po zabiegu nie stosuj w miejscu depilacji jakichkolwiek produktów zapachowych (np. balsamów), nie pływaj, nie opalaj się ani nie korzystaj z solarium.