Depilacja pod prysznicem

Wyjątkowo łatwy i wygodny w użyciu Krem Do Depilacji Pod Prysznic Veet jest idealny dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Nakładasz go przed wejściem pod prysznic, a w czasie gdy ty myjesz głowę, krem usuwa niechciane włoski, pozostawiając skórę jedwabiście gładką w dotyku. Prościej się nie da!

Wyjątkowe połączenie wodoodpornych składników sprawia, że krem działa, gdy ty bierzesz prysznic, a twoja skóra staje się wyjątkowo gładka w dotyku. Krem do depilacji Veet działa u nasady włosa, dzięki czemu usuwa nawet najkrótsze włoski, gwarantując efekt aksamitnej gładkości utrzymujący się nawet dwukrotnie dłużej niż w przypadku golenia maszynką.

W trosce o zdrowie i piękny wygląd skóry zawsze przestrzegaj instrukcji użycia produktu i nigdy nie pozostawiaj kremu na skórze przez okres dłuższy niż zalecany. 

Czas działania Kremów do Depilacji różni się w zależności od wariantu produktu. Czas działania Kremu do skóry normalnej i suchej wynosi 3 do 6 minut, natomiast w przypadku Kremu do skóry wrażliwej jest to 5 do 10 minut. Dokładnie zapoznaj się z dołączoną do opakowania instrukcją użycia, zwracając szczególną uwagę na zalecany czas działania produktu.