Depilacja pach

Czuj się pewnie i elegancko w bluzeczkach na ramiączkach! Dzięki produktom Veet nie musisz krępować się unosić ramion z obawy przed nieestetycznymi włoskami. Z bogatej gamy wosków i kremów do depilacji Veet wybierz produkt, który pozwoli ci łatwo i w preferowany przez siebie sposób pozbyć się niechcianych włosków ze skóry pach.

  • Krem Do Depilacji Veet w sposób błyskawiczny i całkowicie bezbolesny usuwa niechciane włoski, zapewniając efekt aksamitnie gładkiej skóry. Łatwa w użyciu formuła nawilża skórę, skutecznie usuwając włoski już po upływie trzech minut*.
  • Istnieją dwa rodzaje wkładów do Elektrycznego Systemu do Depilacji Veet EasyWax™ – wybierz wersję do pach i strefy bikini, która pozwala w tych wyjątkowo wrażliwych obszarach uzyskać profesjonalny, efekt salonowej depilacji.

Odkryj bogactwo metod pozwalających uzyskać jedwabiście gładką skórę pod pachami, korzystając z praktycznego narzędzia Mój idealny produkt Veet.

Aby uzyskać optymalny efekt depilacji, warto przestrzegać kilku praktycznych wskazówek:

  • Przed użyciem przeprowadź test reakcji skórnej, stosując produkt na niewielkim fragmencie skóry w miejscu, które chcesz poddać depilacji.  Dokładnie przestrzegaj instrukcji użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie zaobserwujesz niepożądanej reakcji skórnej, możesz przystąpić do depilacji.*

*Czas działania Kremów do Depilacji różni się w zależności od wariantu produktu. Czas działania Kremu do skóry normalnej i suchej wynosi 3 do 6 minut, natomiast w przypadku Kremu do skóry wrażliwej jest to 5 do 10 minut. Dokładnie zapoznaj się z dołączoną do opakowania instrukcją użycia, zwracając szczególną uwagę na zalecany czas działania produktu.

  • Jeśli używasz Plastrów z Woskiem, możesz dowolnie przycinać je na mniejsze fragmenty. Ułatwi ci to depilację trudniej dostępnych lub bardziej delikatnych partii skóry.
  • Włoski pod pachami rosną zwykle w dwóch różnych kierunkach, dlatego ich depilacja musi przebiegać w dwóch etapach z uwzględnieniem kierunku wzrostu włosków.
  • Wrastające włoski to nic przyjemnego! Aby zminimalizować ryzyko ich pojawienia się, 24 godziny przed użyciem produktu Veet wykonaj peeling, a po depilacji noś luźną odzież.
  • W trosce o piękną, wolną od podrażnień skórę przez 24 godzin po zabiegu nie stosuj w miejscu depilacji jakichkolwiek produktów zapachowych (np. dezodorantów), nie pływaj, nie opalaj się ani nie korzystaj z solarium.