Depilacja nóg

Z Veet olśnisz otoczenie stylem i elegancją, eksponując jedwabiście gładką skórę nóg. Potrzebujesz szybkiej metody depilacji , która sprawdzi się przy aktywnym trybie życia? A może zależy ci na długotrwałym efekcie gładkiej skóry? W ofercie Veet na pewno znajdziesz optymalne rozwiązanie. Skorzystaj z bogatej gamy wosków i kremów do depilacji, a twoje nogi z pewnością przykuwać będą spojrzenia gdziekolwiek się znajdziesz!

  • Plastry z Woskiem Veet pozwolą ci cieszyć się aksamitną gładkością skóry aż do czterech tygodni. 
  • Elektryczny System Do Depilacji Veet EasyWax™ to łatwe w użyciu urządzenie do podgrzewania i aplikacji wosku, które pozwala uzyskać profesjonalny efekt salonowej depilacji bez wychodzenia z domu. Możesz też zdecydować się na depilację ciepłym woskiem o zmysłowej nucie zapachowej: podaruj sobie czas tylko dla siebie i ciesz się długotrwałym efektem depilacji.
  • Kremy Veet to idealne rozwiązanie dla kobiet poszukujących błyskawicznej i bezbolesnej metody depilacji. Wzbogacone składnikami nawilżającymi kremy do depilacji usuwają niechciane włoski w zaledwie trzy minuty, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się dwa razy dłużej niż w przypadku golenia maszynką!

Odkryj bogactwo metod pozwalających uzyskać efektownie gładkie nogi, korzystając z praktycznego konfiguratora Mój idealny produkt Veet.

Aby uzyskać optymalny efekt depilacji, warto przestrzegać kilku praktycznych wskazówek:

  • Przed użyciem przeprowadź test reakcji skórnej, stosując produkt na niewielkim fragmencie skóry w miejscu, które chcesz poddać depilacji.  Dokładnie przestrzegaj instrukcji użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie zaobserwujesz niepożądanej reakcji skórnej, możesz przystąpić do depilacji.
  • Wrastające włoski to nic przyjemnego! Aby zminimalizować ryzyko ich pojawienia się, 24 godziny przed użyciem produktu Veet wykonaj peeling, a po depilacji noś luźną odzież.
  • *Czas działania Kremów do Depilacji różni się w zależności od wariantu produktu. Czas działania Kremu do skóry normalnej i suchej wynosi 3 do 6 minut, natomiast w przypadku Kremu do skóry wrażliwej jest to 5 do 10 minut. Dokładnie zapoznaj się z dołączoną do opakowania instrukcją użycia, zwracając szczególną uwagę na zalecany czas działania produktu.
  • W trosce o piękną, wolną od podrażnień skórę przez 24 godzin po zabiegu nie stosuj w miejscu depilacji jakichkolwiek produktów zapachowych, nie pływaj, nie opalaj się ani nie korzystaj z solarium.