Depilacja od podstaw | Depilacja woskiem | Veet

Depilacja może człowieka doprowadzić do obłędu. Każda kobieta zapewne choć raz znalazła się w sytuacji, kiedy to patrzy na zegarek -jest kwadrans po szóstej, randka o siódmej, a na nogach pełno króciutkich, odrośniętych włosków. Przecież nie można tak wyjść na ulicę. Trzeba się ich pozbyć i to szybko. Jest wiele sposobów na usunięcie włosków, na przykład golenie, depilacja przy użyciu wosku lub kremów depilacyjnych. Metoda, którą wybierzesz zależy od twojego budżetu, progu bólu oraz czasu, jaki możesz na ten zabieg poświęcić. Przyjrzyjmy się najbardziej powszechnym technikom depilacji - może nauczysz się kilku sztuczek.


Golenie

Golenie jest najprostszą metodą pozbycia się zbędnego owłosienia. Polega na obcięciu włosków przy samej skórze za pomocą maszynki do golenia. Choć jest to metoda szybka i łatwa, niestety może mieć kilka bolesnych skutków ubocznych, takich jak wrastające włoski oraz zacięcia. Jeśli żyjesz w ciągłym pośpiechu i z tego powodu ostatecznie zawsze decydujesz się na golenie, może już czas dowiedzieć się czegoś więcej o innych metodach, które również w mgnieniu oka rozwiążą twój problem!

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem jest sposobem na tymczasowe pozbycie się zbędnego owłosienia poprzez wyrywanie włosków wraz z cebulkami. Choć jest to łatwa metoda, niestety wizyta w salonie kosmetycznym i zabieg depilacji woskiem są kosztowne i czasochłonne. Dlatego alternatywą jest przeprowadzenie zabiegu depilacji woskiem we własnym domu. Nie zajmie to zbyt wiele czasu, a pomoże ci pozbyć się niechcianego owłosienia. Marka Veet oferuje duży wybór łatwych w użyciu plastrów z woskiem oraz ciepły wosk do samodzielnego stosowania. Nasz elektryczny system do depilacji ciepłym woskiem Veet EasyWax™ daje fantastyczne rezultaty. Możesz go użyć w każdej chwili, bez konieczności czekania na wizytę w salonie kosmetycznym.

Kremy depilacyjne

Dla kobiet, które nie są odporne na ból i cenią sobie wygodę, idealnym rozwiązaniem są bezbolesne w użyciu kremy depilacyjne. Wystarczy po prostu pozostawić krem na skórze przez kilka minut i zebrać włoski, które wypadły. Krem do depilacji marki Veet rozpuszcza włoski, dzięki czemu łamią się one przy samej cebulce i pozostawiają nogi gładkie nawet do czterech dni. Veet oferuje wiele kremów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Możesz wypróbować nasz krem do skóry wrażliwej, krem łagodzący efekty depilacji, a w sytuacjach awaryjnych, kiedy czas goni - krem do depilacji w sprayu.

 

Pamiętaj, że zawsze istnieje rozwiązanie bez względu na to, czy decydujesz się założyć sukienkę bez rękawów, czy też nagle zapragniesz wybrać się na basen. Niektóre metody depilacyjne są szybkie, ale podrażniają skórę. Inne, choć zajmują dużo więcej czasu, dają długotrwały efekt. Każda z was musi wybrać tę odpowiednią dla siebie. Obojętnie, którą metodę wybierzesz, pamiętaj, że Veet posiada produkty, dzięki którym skóra będzie gładka i przyjemna w dotyku.