Czy mogę samodzielnie wykonać depilację?

Produkty Veet pozwalają uzyskać efekt aksamitnie gładkiej skóry bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad i wybrać produkt Veet odpowiedni dla rodzaju skóry oraz części ciała, którą chcesz poddać depilacji.

Nie jesteś pewna, który produkt Veet jest dla ciebie odpowiedni? Korzystając z praktycznego narzędzia Mój idealny produkt Veet, z łatwością znajdziesz produkty, które pomogą ci uzyskać pożądane efekty. Z Veet depilacja to nic trudnego!

Wystarczy przestrzegać instrukcji użycia dołączonej do opakowania. W razie potrzeby pomocne mogą okazać się nasze praktyczne filmy instruktażowe.

Przed użyciem dowolnego produktu do depilacji przeprowadź test reakcji skórnej, stosując produkt na niewielkim fragmencie skóry w miejscu, które chcesz poddać zabiegowi. Dokładnie przestrzegaj instrukcji użycia. Jeśli po upływie 24 godzin nie zaobserwujesz niepożądanej reakcji skórnej, możesz przystąpić do depilacji.

Przed upływem 24 godzin od zabiegu odradzamy stosowanie antyperspirantów i jakichkolwiek innych produktów zapachowych, korzystanie z solarium, pływanie lub opalanie.