Co zyskasz korzystając z trymera do bikini?

Okolice bikini są bardzo wrażliwym miejscem na twoim ciele, dlatego ważne jest, aby wybrać najlepszy sposób na usuwanie stamtąd niechcianego owłosienia. Obojętnie od tego, czy masz zamiar je skrócić, czy usunąć całkowicie, w obu przypadkach istnieje na to kilka metod. Najczęściej spotkane sposoby to depilacja woskiem oraz używanie kremu depilacyjnego. Bardzo popularne jest także golenie, ale czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się używać trymera do bikini? 

Korzyści z używania trymera do bikini

Być może obawiasz się używania urządzenia elektronicznego na swoim ciele, a zwłaszcza w tak wrażliwym miejscu jak okolice bikini? Nie musisz jednak się martwić. Trymer do bikini jest doskonałą opcją do usunięcia owłosienia bez jakiegokolwiek ryzyka. Oto, jakie zalety przekonają Cię do niego!

W przeciwieństwie do tradycyjnego golenia, ostrza trymera najczęściej nie dotykają skóry, więc nie ma szans na przypadkowe jej zacięcie. Ponadto rozwiązanie to pomaga na zredukowanie liczby wrastających włosów. Wosk pomoże w zachowaniu smukłości skóry, jeśli jednak nie masz ochoty poczuć krótki i intensywny ból, trymer do bikini z pewnością będzie lepszym rozwiązaniem. Dlaczego? Ostrza trymera ścinają włosy – wosk wyrywa je wraz z cebulkami!

Trymery do bikini pozwalają na samodzielne pozbywanie się owłosienia, bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym. Są łatwe w obsłudze i można je z powodzeniem stosować w domowym zaciszu, a także w trakcie wyjazdów, czyli np. w pokoju hotelowym. Ze względu na swoje wymiary łatwo mieszczą się w torbach podróżnych oraz walizkach, dzięki czemu bez problemu wszędzie zabierzesz je ze sobą.

Wybierz właściwy trymer dla siebie!

Gdy szukasz trymera dla siebie, jest kilka aspektów, które musisz wziąć pod uwagę. Na przykład jeżeli chcesz używać nowego trymera pod prysznicem, musisz sprawdzić, czy upatrzony model jest wodoodporny. Sprawdź także, czy jego głowice są wymienialne, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej zgolisz włosy na konkretnych częściach ciała, niż przy użyciu „trymera do wszystkiego”. Kolejny ważny aspekt to koszt – tym bardziej, że dostępne są zarówno modele trymerów w cenach przystępnych dla każdego, jak i trymery z wyższej półki, na które trzeba zebrać trochę kapitału.

Veet Sensitive Precision Beauty Styler

Veet Sensitive PrecisionTM Beauty Styler jest specjalnie zaprojektowany pod kątem golenia włosów w okolicach bikini, twarzy oraz pach. Jego konstrukcja zapobiega dotykaniu skóry przez ostrza, a równocześnie doskonale ścina włoski. A szeroki zestaw dedykowanych akcesoriów  do golenia na twarzy i okolicach bikini pozwoli Ci osiągnąć jeszcze lepsze efekty golenia!

Beauty Styler daje Ci pewność szybkiego oraz dokładnego pozbycia się niechcianego owłosienia.

Nowy Veet Sensitive Precision Beauty Styler

Nowa marka Veet Sensitive PrecisionTM Beauty Styler została zaprojektowana z myślą o wrażliwych rejonach ciała, w tym linii bikini. Szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, jak elastyczne głowice i wybór trzech nakładek do bikini, pozwalają na precyzyjne zadbanie o twoją skórę. Nasz nowy Veet Sensitive PrecisionTM Beauty Styler jest wodoodporny, dzięki czemu możesz używać go nawet pod prysznicem.

Beauty Styler daje Ci pewność szybkiego oraz dokładnego pozbycia się niechcianego owłosienia.